Stillo 1.9 JTD 85KW auto nastartuje na minutu otačky padnu

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
22mato22
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 14 črc 2012, 12:49

Stillo 1.9 JTD 85KW auto nastartuje na minutu otačky padnu

Příspěvek od 22mato22 »

caute mam problem auto my len sem tam nastartuje aj to najviac na minutu potom zdochne padaju otáčky zvyčajne som si všimol že nastartuje ked je uplne naplno nabita baterka cerstvo danna do auta a po prvom takomto štarte už sa len snaži chytiť ale marne už len dusi a trocha ho hrka ako by chcelo chytiť.neudrží byť naštartovane viac ako minutu potom padnu otačky a amen.
Reklama
 

chilly
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 12 bře 2010, 08:30

Re: Stillo 1.9 JTD 85KW auto nastartuje na minutu otačky pad

Příspěvek od chilly »

jak je na tom palivovej filtr?
stilo 1,9jtd 2003 85/110kw
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Stillo 1.9 JTD 85KW auto nastartuje na minutu otačky pad

Příspěvek od idefix »

Jestli při nabíjení odpojuješ baterku smažou se chyby ( ne z BC) a proto ten první start jde pak další ne .
Doporučil bych napojit na diagnostiku. Ještě mrkni na http://www.stilo.org" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Stillo 1.9 JTD 85KW auto nastartuje na minutu otačky pad

Příspěvek od idefix »

Třeba to může být toto : zanesené sítko v podavacím čerpadle
http://www.gabriel-net.de/forum/showthr ... astartovat" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
ondrasdnb
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 28 led 2012, 13:00

Re: Stillo 1.9 JTD 85KW auto nastartuje na minutu otačky pad

Příspěvek od ondrasdnb »

Ja mam tu zkušenost že jsem se jednou kopal v pojistkach na baterii a mel jsem vytahle pojistky je mezi nema i pojistka cerpadla. No a auto mi jelo jen kdyz jsem ho drzel na plynu jakmile jsem pustil plyn auto jelo par vretin na volnobeh a pak chciplo tak zkus jestli tu pojistku nemaš nahodou střelenou. Jinak určitě pročistit palivovou soustavu tzn sitko v nadrži a určitě bych koukl i na palivovy filtr popřipadě ho vyměnil.
Fiat Stilo 1.9JTD 85kw ex
Fiat Stilo Abarth 2.4 20V 125kw ex
Abarth Grande Punto
Fiat Doblo 1.3JTD 62kw
Audi A6 Avant 2.7TDI 132kw
22mato22
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 14 črc 2012, 12:49

Re: Stillo 1.9 JTD 85KW auto nastartuje na minutu otačky pad

Příspěvek od 22mato22 »

Palivovy filter mám čisto nový lenže ja môžem dupať na plyn kolko chcem otácky začnu padať a zdochne ja mám pocit že ked viacej krat naťaham naftu ked potôčim kľúčom vtedy nastartuje a ked sa minie nafta tak zase sdochne ako by nedávali naftu alebo tlak je náhonom.
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Stillo 1.9 JTD 85KW auto nastartuje na minutu otačky pad

Příspěvek od idefix »

Podle mě Ti nejde nafta, buď máš v nádrži špatné podavací čerpadlo,nebo máš něco ucpané jak psal kolega z druhého fora kam jsem Ti dal odkaz :

cumul Offline
Newbie

Posts: 26
Join Date: 16-12-2008
Location: Slovakia
Uz To Slape - 08-05-2009, 22:15
Auto opat ide ako svajciarske hodinky.Bolo zanesene sitko v motore v tlakovom cerpadle.Sitko vycistil a auto ide.Vraj sa to stava ked mele cerpadlo v nadrzi a ten sajrajt postupuje dalej a skonci na velmi jemnom sitku v tlakovom cerpadle .Tak mi to vysvetlil opravar.Ale moze to byt aj naftou.....

FIAT STILO 1,9JTD
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Odpovědět

Zpět na „Stilo“