sháním diagnostiku

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
lubhol
Fiaťák
Příspěvky: 87
Registrován: 21 zář 2011, 11:53
Bydliště: Havířov

sháním diagnostiku

Příspěvek od lubhol »

Čaute, chci si koupit domů diagnostiku, máte někdo nějaký rozumný tip? díky L.
už to jede :-)
STILO 1.6 MW r.v.2004, od koupě v.r.2011 nemocé....
AUDI 80 1.6 r.v.1990 max.spokojenost - čupr kára
ŠKODA 120 LS r.v.1984, LPG, max spokojenost
TRABANT..... to bylo dělo
Reklama
 

Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: sháním diagnostiku

Příspěvek od idefix »

Měl by Ti stačit pouze kabel ELM a KKL + program třeba zde http://www.uloz.to/xov2WXg/fiatecuscan- ... -crack-rar" onclick="window.open(this.href);return false;
Vice http://www.gabriel-net.de/forum/showthr ... ht=elm+327" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Uživatelský avatar
proch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 06 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Brandys n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: sháním diagnostiku

Příspěvek od proch »

U kabelu ELM je nutno procist vlakno vyvojare programu FES nebo ted uz Multiscan, protoze nektere verze se musi upravit (vyletovat jednu soucastku) uz jsem to tady nekde psal, ale potom funguje bez problemu.
Stilo JTD 85kW, 2005,115@?, Cruise control, XcarLink mp3, dual clima, LLumar black, parking assist, EGR off, cat off...

_______________________________
Uživatelský avatar
aifel202
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 31 bře 2012, 03:02
Bydliště: Ostravag jag cyp :)
Kontaktovat uživatele:

Re: sháním diagnostiku

Příspěvek od aifel202 »

značkuji ;-)
Fiat Stilo MW
r.v.2003, 1.9JTD, 85KW
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: sháním diagnostiku

Příspěvek od idefix »

Nezkoušel čistě náhodou toto někdo na Stilo - ELM 327 V 1.5 BLUETOOTH DIAGNOSTIKA OBD2 ANDROID
http://smartmania.cz/clanky/torque-pro- ... cenze-2629" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Jurisss
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 24 kvě 2009, 11:17

Re: sháním diagnostiku

Příspěvek od Jurisss »

Pořídil jsem si kabel ELM 327 verze1.5. Software FiatEcuscan 3.6 v plné verzi.Můžu ovšem načíst jen motor,jinak nic.Zkusil jsem zaměnit porty a různé latence sériového portu.Bez výsledku.Jako neelektrikář jsem prošel nějaká fóra,někde se radí vyletovat nějaký odpor (to bych zvládl).Jsou i nějaké obrázky,ovšem když rozdělám ten můj kabel,tak tam je ten tišťák trochu jiný,takže nevím,o který odpor se v mém případě jedná.Nemá to někdo vyzkoušené na této verzi kabelu ? Díky.
Uživatelský avatar
proch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 06 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Brandys n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: sháním diagnostiku

Příspěvek od proch »

No já jsem odpor taky musel vyletovat, ale...než jsem to udělal, nepřipojil se mě kabel vůbec k žádné jednotce...ani k motoru... Nepamatuju si to přesně, ale tuším, že ten odpor byl hned z kraje tišťáku u kabelu a jakoby "zkratoval", tedy byl zapojen paralelně mezi některé vývody z toho kabelu.
Každopádně se s tímto kabelem a jeho zapojením nedostanu na bagy, ABS, a řízení. Na bagy mám obyčejný KKL, ostatní jsem zatím neřešil, ale mělo by to jít taky KKL akorát jinak ho zapojit.
Stilo JTD 85kW, 2005,115@?, Cruise control, XcarLink mp3, dual clima, LLumar black, parking assist, EGR off, cat off...

_______________________________
Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: sháním diagnostiku

Příspěvek od elvis.jarous »

já koupil kabel na hobbydiag.cz+ program ,k terej jsem si teda smáznul ale i bez toho se dá žít. Kabel má modrou krabičku, vlastně se to skládá z modré krabičky a dvou kabelů. krabička má na sobě napsáno Gendan EOBD Diagnostic interface Multi-protocol.
zde originál odkaz http://www.gendan.co.uk/product_STN327.html
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Odpovědět

Zpět na „Stilo“