DISKUZE -Autožárovky:typy,obyč,s imitaci xenonu; Zadní...

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

DISKUZE -Autožárovky:typy,obyč,s imitaci xenonu; Zadní...

Příspěvek od adaman »

Nazdar lidicky. Na internetovej strance http://www.cartechgroup.cz/?eshop&kid=a ... rodeje_331 prodávaj H4 žárovky plněný xenonovým plynem, který maj imitovat Xenony. Nemáte s tím někdo zkušenost, jestli se je vyplatí kupovat oproti obyčejným H4 a jestli je vůbec do Punta MKI můžu dát????
Naposledy upravil(a) adaman dne 26 zář 2006, 15:07, celkem upraveno 1 x.
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
Reklama
 

pmpolis
Fiaťák
Příspěvky: 138
Registrován: 13 zář 2005, 17:08
Bydliště: Slovakia - PD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pmpolis »

Ja som si ich akurát včera doniesol z ČR, ale H7 - mám Stilo. Kamarát H4 dal do Oktávie a chváli si ich. Svietia lepšie ako klasické H4.
Ak máš H4, tak ich môžeš dať. H4 za H4.
NEW: Fiat Croma 1,9 110kW Emotion azuro
NEW: Fiat Panda white 2009 1,2 Dynamic
EX: Fiat Stilo 1,6 16v Dynamic +
EX: Fiat Punto 1,1 red
http://www.a-autokozmetika.sk
http://www.fiatforum.eu
http://www.fiatcroma.tym.cz
Long
Fiaťák
Příspěvky: 71
Registrován: 26 dub 2006, 19:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Long »

imitace xenonu :)))
Fiat Punto II HLX 1,2 16V
vejvy.f
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2006, 19:26
Bydliště: Ml. Boleslav- Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vejvy.f »

na www.aukro.cz jsou 2 kusy za cca 130Kč.
FIAT PUNTO 1,7TD elx
Lancia Kappa Kombi 2.4i 175koní
jirka
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 26 pro 2005, 09:14

Příspěvek od jirka »

njn, ale na aukru jsou 100W, nevím jestli by to dali usměrňovací diody na altíku. Nejspíše by ale shořely
vejvy.f
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2006, 19:26
Bydliště: Ml. Boleslav- Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vejvy.f »

stačí se pořádně koukat, jsou tam od toho samího 55W/60W. myslim za 124Kč/2kusy. Ty 100W bych tam nedával, ne kvůli alternátoru, ten by to zvládnul uplně v pohodě vždyť to je cca. 2x 8A a nejslabší alternátory byly tak těch 55A, nebo tak nějak, ne? (Já mám 85A), takže proudová rezerva je více než dostačující ale, opálí ti to paraboly na světlech. To teplo od 100W je fakt moc na světla, který na to nejsou dělaný.
FIAT PUNTO 1,7TD elx
Lancia Kappa Kombi 2.4i 175koní
Uživatelský avatar
Mario
Fiaťák
Příspěvky: 188
Registrován: 02 bře 2007, 18:36
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Mario »

Do dálkových dou H7 nevíte jaký jsou v tlumenejch (rv.2000) ??


neni to o flastr ? jsou ty žárovky homologovaný ?? uvažuju o 55w-60w

100W je moc :!:
(1.2 16v, 80ps , 6 speed) + pure Italia = Sporting (zatím najeto 182tis.km)
onc
Znalec
Příspěvky: 751
Registrován: 07 pro 2005, 11:52
Bydliště: okr.PV

Příspěvek od onc »

... moje zkusenost se zarovkami s imitaci xenonu od firmy cartechgroup ...
... H7 cena nejakych 199kc ... maji nadherny studenomodry svetlo ...
... nemaji takovou svitivost jako obyc. H7 z tesca ...
... a vydrzely cca 3 mesice ... minuly tyden jsem jel na dovcu na hory a
po par km praskla leva zarovka - tak do tesca, koupit 2 novy H7 cena cca 65kc za kus, a cekala me vymena ... a muzu rict ze zas konecne vidim, sice
zlute ale prece je to furt lepsi nez ty xenon efekt ...
... Renault Clio III 2006 1.2 16v 55kw ...
... Renault Megane II Grandtour 2004 1.5dci 60kw ...
... ex Punto II 99 1.2 8V 44kw ELX ...
Kakin
Fiaťák
Příspěvky: 169
Registrován: 07 kvě 2006, 12:24
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Kakin »

Nedavno jsem si poridil zarovky Philips BlueVision Ultra 4000Kelvin 55W v baleni i s parkovackama 890Kc :roll: ....zarovky jsou modry, (hlavne ty parkovacky) mel jsem obavu, aby to nesvitilo moc modre..ale kupodivu sviti krasne bile...vyhrali v nejakem testu ,ze se nejvic blizi xenonum....ale je jasny ze xenonum se to nikdy nevyrovna (ze Longu)
Ale sviti fakt dobre...tady to taky nekdo testoval :wink: :arrow: http://laco.bloguje.cz/470915-xenony-pro-chude.php
Punto Sporting 1.2 16V MkII
ThommyBoy
Fiaťák
Příspěvky: 111
Registrován: 11 led 2007, 22:03
Bydliště: Slovensko KE-okolie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ThommyBoy »

ja mám v aute žiarovky Osram Cool Blue a modré led parkovačky > spokojnosť ...svieti to pekne na bielo...ked sa kukne do paraboli tak vidno tam odtien modrej farby ktoá robí tá modrá pakovačka......ale za tú celkovú cenu 300 sk sa to oplatilo :)
Fiat Stilo MW Dynamic 1.9 JTD 85kW :) :)

Punto I 1.2 8V 44kW SX je už minulosťou :(

Obrázek
Sporting 1.2
Fiaťák
Příspěvky: 151
Registrován: 29 dub 2006, 02:39
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Sporting 1.2 »

Kakin píše:Nedavno jsem si poridil zarovky Philips BlueVision Ultra 4000Kelvin 55W v baleni i s parkovackama 890Kc :roll: ....zarovky jsou modry, (hlavne ty parkovacky) mel jsem obavu, aby to nesvitilo moc modre..ale kupodivu sviti krasne bile...vyhrali v nejakem testu ,ze se nejvic blizi xenonum....ale je jasny ze xenonum se to nikdy nevyrovna (ze Longu)
Ale sviti fakt dobre...tady to taky nekdo testoval :wink: :arrow: http://laco.bloguje.cz/470915-xenony-pro-chude.php
8) No tych 4000 Kelvin ti musi roztopit aj blok :P Je to kandela/candela ale to je jedno. Skusal som rozne znackove i neznackove Mega Xenon Light, Osram Cool blue, Osram Silver Star, rozne super z tuning zrazov a vsetky bud rychlo odisli alebo slabo svietili. Teraz mam H7 Narvy... musim najst krabicu aby som uviedol presne oznacenie. Su modro-biele, svietia ako das.Samozrejme 55W. Oproti predoslym neskutocne dobre. Dialkace ani nepouzivam-svetla mam nastavene, neoslnujem,nik na mna este neblikol. Spokojnost velka.cena za par 550.- SK v Autokelly. Ale ako uviedol Kakin xenon je vybojka a ziarovka sa xenonu nikdy nevyrovna. ZIADNA :!:
Fiat Punto 1.2 16V Sporting speedgear
Fiat Stilo 1.9 JTD 85 kW
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Kakin píše:Nedavno jsem si poridil zarovky Philips BlueVision Ultra 4000Kelvin 55W v baleni i s parkovackama 890Kc :roll: ....zarovky jsou modry, (hlavne ty parkovacky) mel jsem obavu, aby to nesvitilo moc modre..ale kupodivu sviti krasne bile...vyhrali v nejakem testu ,ze se nejvic blizi xenonum....ale je jasny ze xenonum se to nikdy nevyrovna (ze Longu)
Ale sviti fakt dobre...tady to taky nekdo testoval :wink: :arrow: http://laco.bloguje.cz/470915-xenony-pro-chude.php

Taky mam tyto zarovky (Philips) a zatim spokojenost. Ja mam 2x H1. Kdyz sem mel na Unu H4, pouzival sem uz zminovany Osramy Cool Blue a byl sem s nima maximalne spokojenej, vydrzely presne dva roky obe, odesly v rozmezi 1 tydne. Takze spokojenost. Ale kdyz sem je koupil jako H1cky, tak obe odesly taky v rozmezi 1 tydne, ale po 2 mesicich od zakoupeni.

Tytok Philipsy mam pres pul roku, jezdim pomerne dost a sviti v pohode. Skoda te ceny, 9 kil neni malo.
Hustokrutost
jirka
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 26 pro 2005, 09:14

Příspěvek od jirka »

taky jsem si koupil ten zázrak H4 od cartechgroup. Světlo je opravdu tak studenomodrý, až ho nevidíte :( Efekt modrých světel vynikající, ale svítivost mizerná.
onc
Znalec
Příspěvky: 751
Registrován: 07 pro 2005, 11:52
Bydliště: okr.PV

Příspěvek od onc »

jirka píše:taky jsem si koupil ten zázrak H4 od cartechgroup. Světlo je opravdu tak studenomodrý, až ho nevidíte :( Efekt modrých světel vynikající, ale svítivost mizerná.
... je fakt, ze kdyz se podivas do svetel, tak sviti nadherny studeny svetlo ale
nema to tu svitivost co klasicky zarovka za 60kc...
... Renault Clio III 2006 1.2 16v 55kw ...
... Renault Megane II Grandtour 2004 1.5dci 60kw ...
... ex Punto II 99 1.2 8V 44kw ELX ...
Uživatelský avatar
Mario
Fiaťák
Příspěvky: 188
Registrován: 02 bře 2007, 18:36
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Mario »

jj ty xenon H7 55w stojej za ...... přez den :) a po měste je to ok pak už ne.

Jinak jsem si koupil imitaci stěraču jak jsou jakoby z jednoho kusu gumy (má je nová oktávie a fabie) za 150kč jeden a ty stojej tak za vyliž prdel ...... moc dlouho tam asi nebudou.... :roll:
(1.2 16v, 80ps , 6 speed) + pure Italia = Sporting (zatím najeto 182tis.km)
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“