tazky chod prevodovky

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
jarken
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2013, 22:58

tazky chod prevodovky

Příspěvek od jarken »

Zdravim.

Dnes sa mis tala divna vec ked som siel cez Makov tak sa na stvorke zasekla prevodvka nesla vyradit rychlost, skusal som to niekolko krat a neslo to. Po dvoch kilometroch, jazdy ked som uz bol zmiereny ze prejdem makov na stvorke pokial sa bude dat a najdem nejaky servis som to na rovinke znova skusil a islo mi zaradit uplne v pohode do patky. Presiel som v dalej 20 - 30 km radil som 3-4-5. a ked som isiel dole z Bumbalky mi slo tazko radit trojku stvorku a aj vsetky pohyby paky boli nejake tazke. tak som zastavil v Roznove na semaforoch a skusal som vsetky stupne a 1 a 2 sli velmi tazko. Po pomykani paky v neutrali mi zase vsetky stupne sli radit OK. Da lej som potom na rakovisku skusal radit vsetko a slo to niekedy trochu tazsie hlavne trojka a stvorka. Neviete nahodou kde by mohla byt chyba? ďakujem za postrehy.
fiat punto mk2 1,2 60k 2001
fiat bravo 2 1,6 mtj 105k 2008
Reklama
 

CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: tazky chod prevodovky

Příspěvek od CrazyApe »

Mne to tak delalo kdyz sem mel hotovou spojku ...
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
Maciak87
Fiaťák
Příspěvky: 85
Registrován: 15 úno 2012, 11:27

Re: tazky chod prevodovky

Příspěvek od Maciak87 »

To bude pravdepodobne spojka....Inak ja som z Makova :D
Jarous1
Fiaťák
Příspěvky: 102
Registrován: 18 úno 2007, 19:11

Re: tazky chod prevodovky

Příspěvek od Jarous1 »

To vypadá na problém s lanovody...
Fiat 500X 1.4 Turbo Multiair Lounge
Fiat Croma 1.9 JTDm FL
Fiat Stilo MW 1,9 JTD Active FL
ex Fiat Bravo 2 MJTD Emotion
jarken
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2013, 22:58

Re: tazky chod prevodovky

Příspěvek od jarken »

zatial to nieje iste ale problem som si sposobil pravdepodobne sam. Ked som rano cestoval trak som urobil dobry skutok a na odpocivadle ma poprosil jeden ze ak mam kable ze ci ho nastartujem. Kedze som mal kable tak som ho nastartoval a ked som daval dole krytku z plus polu baterky zabudol som ho asi nasadit naspat a krytka padla rovno na miesto kde su tie tiahla z prevodovky ... ked som siel menit parkovacku vo svetle tak som ju tam nasiel... je to mozne ?? teraz som najazdil uz nejake kilometre zatial sa mi to nestalo a uvidim este tomu dam 500 km a ak to neurobi tak si myslim ze to bola pricina :D dobry som chuj :lol:
fiat punto mk2 1,2 60k 2001
fiat bravo 2 1,6 mtj 105k 2008
Maciak87
Fiaťák
Příspěvky: 85
Registrován: 15 úno 2012, 11:27

Re: tazky chod prevodovky

Příspěvek od Maciak87 »

blaaaazen :D :D :D
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“