volant s airbagem

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
stelon
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 30 čer 2012, 16:08

volant s airbagem

Příspěvek od stelon »

Měl bych dotaz mam punto a nema airbag a mam možnost koupit volant s airbagem i k tomu komplet čidla a mam dotaz da se to nechat namontovat do toho meho punta sedi to a bude to normalně fungovat? kolik by to asi tak stalo kdybych to dal nekde do servisu aby mi to namontovali pokud je to možne? a muselo by se to nechat nak zapsat když to nebylo ve vybavě vozidla děkuji za odpovědi sem začatečnik
Reklama
 

oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: volant s airbagem

Příspěvek od oldoss »

Domontovať bag? To som veru ešte nepočul. :D Je tam kapánek viac čo treba na tom aute porobiť aby to fungovalo. A tiež jedina možnosť ako zistiť či ti to aj bude správne fungovať je iba búračkou a to neviem či by si chcel skúšať... A vôbec či by ti ten bag v krabičke ako je punto pomohol keď ta sundá nejaký letec.
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: volant s airbagem

Příspěvek od peta.smolik »

stelon píše:Měl bych dotaz mam punto a nema airbag a mam možnost koupit volant s airbagem i k tomu komplet čidla a mam dotaz da se to nechat namontovat do toho meho punta sedi to a bude to normalně fungovat? kolik by to asi tak stalo kdybych to dal nekde do servisu aby mi to namontovali pokud je to možne? a muselo by se to nechat nak zapsat když to nebylo ve vybavě vozidla děkuji za odpovědi sem začatečnik
Já bych se toho bál, při nesprávným fungování kdyby ti to někde vystřelilo, mohlo by to spíš ublížit než zachránit
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
cinzano
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 261
Registrován: 19 dub 2011, 08:05

Re: volant s airbagem

Příspěvek od cinzano »

No... nasadili jste mi brouka do hlavy. Myslím by to nemusel být až takový problém, pokud jsou kabelové svazky stejné pro verzi s airbagem a bez airbagu. Každopádně bych ten volant s airbagem při prvním pokusu o montáž taky raději držel směrem od sebe :lol:
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“