MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

.
Naposledy upravil(a) Romandinho dne 10 črc 2016, 17:47, celkem upraveno 1 x.
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Pepoxx »

presne takehoto s tymto motorom a hlavne zltou farbou som chcel kedysi aj ja :) vyzera uzasne.... kup mu nejake pekne kolesa a uz mu nic ine nechyba... (mozno akurat predok o par cm nizsie :)
Punto Cabrio
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Tak elektróny už mám nahodené (orig. Sporting), FOTO boli robené na prelome zima/jar tak nové foto hodím až ho umyjem :D. Exteriér zatiaľ nechcem riešiť. Chcem trošku vo vnútri porobiť veci :)
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Pepoxx »

na exterieri na tomto aute neni ani co riesit :) a v nutri co ? hudba ?
Punto Cabrio
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Tak stredový panel je strieborný tak ho dať do žlta. Potom poťahy na sedadlá a rozmýšlal som vybrať tapacír z dverí (modrý) a prelátkovať ho na žlto. Na nete som videl prerobené podsvietenie budíkov na modro a dosť sa mi to páčilo tak možno to ak to dokážem svojpomocne :D nie som žiadny mechanik je to moje prvé auto. A potom nové rádio, je tam orig na kazety, inač ja si na zvuk moc nepotrpím :D
Však keď budem robiť tak to aj nafotím a hodím sem :)
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
Jam3ss
Fiaťák
Příspěvky: 164
Registrován: 26 úno 2012, 23:38
Bydliště: Uherský Brod

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Jam3ss »

Vítej mezi nás, nevím proč ale ta žlutá má něco do sebe 8) ať slouží a mnoho najetých kilometrů bez nehody :wink:
Černý Fiát Punto II 1.9 JTD SX r.v. 2001
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od kovvalsky »

clovek sa tu potesi kazdemu jednemu peknemu auto a toto je fakt pekne zlte kuriatko
ak mozem dam ti par rad nic v aute nestriiekaj osucha sa to vsetko potahuj kozenkou alebou latkou tak isto aj zvonka mas zltu farbu celkom lahka farba pri niakych upravach pouzi foliu vide ta to lacnejsie
one world, one dream, one car
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

kovvalsky píše:clovek sa tu potesi kazdemu jednemu peknemu auto a toto je fakt pekne zlte kuriatko
ak mozem dam ti par rad nic v aute nestriiekaj osucha sa to vsetko potahuj kozenkou alebou latkou tak isto aj zvonka mas zltu farbu celkom lahka farba pri niakych upravach pouzi foliu vide ta to lacnejsie
Ďakujem za rady určite si ich vezmem k srdcu :)
Skúšali ste niekto prelátkovavať tapacír dverí? Mám tam takú tmavo modrú farbu čo sa mi moc nepáči, chcel by som to dať do žlto čierna alebo žlta. A chlapci náhodov neviete kde by sa dali zohnať žlto čierne poťahy na sedačky, stačia nejaké univerzálne. Na nete som našiel len dva typy a jeden bol s nejakou včelou (tie by možno aj ušli) a druhý s nejakou jaštericou (tie neboli moc pekné) :D

viď.
http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... denie=1&c=" onclick="window.open(this.href);return false;
a
http://autopotahy.heureka.sk/autopotah-bee/" onclick="window.open(this.href);return false;
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od kovvalsky »

ja som to robil ide to vpohode ale treba kupit niaku pruznu latku a aby bola trocha hrubsia a bud to vyformovat alebo to treba presit ale zase latka sa pekne natiahne ja som to lepil vsetko chemoprenom natres nechas 15 - 20 schnut potom oba povrchy spojis
one world, one dream, one car
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Okej díky a to si vybral tapacír z dverí a nejako si oddelil ten plast a tú látkovú časť a potom to spojil späť?
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od kovvalsky »

hej vyberes tapacir a ten plast je tam len nanitovany umelimi nitmi vyzera to ako prilepene tak but to opatrne odrthnes alebo ak to nechces rozoberat ta latka sa da zahnut do tej medzierky medzi tapacirom a tym plastom ale neviem presne ako to ma tvoje punto ale myslim ze to iste ako ja a tu modru latku tam nechaj
one world, one dream, one car
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

kovvalsky píše:hej vyberes tapacir a ten plast je tam len nanitovany umelimi nitmi vyzera to ako prilepene tak but to opatrne odrthnes alebo ak to nechces rozoberat ta latka sa da zahnut do tej medzierky medzi tapacirom a tym plastom ale neviem presne ako to ma tvoje punto ale myslim ze to iste ako ja a tu modru latku tam nechaj
No mám to takto. Tak najprv vyskúšam tú látku len zastrčiť a uvidím. Máš nejaký typ kde by sa dala zohnať vhodná látka?


Obrázek
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Tak teda jedna na elektronoch :)

Obrázek
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Tak zajtra sa ide vymieňať olej v prevodovke a budem lepiť carbónovú fóliu do interiéru (snáď sa podarí :D) foto doložím zajtra večer.
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Tak trošku neskôr. Olej vymenený, zmena je trošku cítiť avšak chyba pri radení 2 rýchlostného stupňa pri studenom motore. Zatiaľ to fachčí tak to nebudem viacej riešiť. Počítal som dosť toho a aj tak to sám nevyriešim.
Fólia nalepená no pôjde dole a nastriekam plasty sprejom keď budú prachy bo fóliu som síce nalepil pomerne dobre na prvý krát no odlepuje sa v záhyboch nastavovania kúrenia. Čo už. Budúci víkend s puntíkom absolvujem prvú dlhšiu trasu a to do Liptovského Mikuláša. Ak ste niekto odtiaľ tak napíšte môžeme dať stretko keď víjde čas.
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“