Tuhé řazení

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
perry
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 05 dub 2012, 19:38
Bydliště: Děčín

Tuhé řazení

Příspěvek od perry »

Čau chlapy potřeboval bych poradit jestli se to u někoho taky nevyskytlo. Tak cca před pul rokem mi zničeho nic začlo jít ztuha řazení, přesně to je tak že to jde ztuha, do pozice 1-2, pak dám normálně v klidu 2 v klidu pak přijde 3 a řadička se nevrátí do tý N polohy a musím jí tam dát tím zase3 a 4 v klidu a pak pět znova jde to ztuha mezi 5 a R a zas dkyž vyřadím 5 nevrátí se mi zpět do N. Dělalo mi to pár km a pak v pohodě ale tedka mi to dělá už pár týdnů a je to spíš čím dál horší. Zkoušel jsem to prostříknout ten mechanismus v autě i ty táhla k převodovce. Mám 1.9 jtd takže v motorovým prostoru není k hnutí proto se ptám dopředu jestli někdo nevíte čím by to mohlo být, než s tím začnu nák bojovat. Díky za odpověď
Reklama
 

Arkaz
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 09 čer 2013, 20:54

Příspěvek od Arkaz »

Mne islo tiez takto radenie ze sa nevracala paka do tej N polohy a premazat tiahla nepomohlo. Bol to udajne nejaky valcek v prevodovke. Stacilo ho trochu zbrusit (jeho priemer po celej dlzke) a uz isiel pekne hladko paka ide ako nova.no neviem presne o aky valcek ide robil to otec. Ale skusim zistit viac.

Odoslané z LG-P940 cez Tapatalk 2
Uživatelský avatar
perry
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 05 dub 2012, 19:38
Bydliště: Děčín

Re: Tuhé řazení

Příspěvek od perry »

Tak zkus prosím zjistit co to teda bylo přesně, ale i tak zatím díky moc, každej tip dobrej:)
Arkaz
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 09 čer 2013, 20:54

Příspěvek od Arkaz »

Bol to valcek v prevodovke do ktoreho sa zapajalo tiahlo. Viac info neviem :-/

Odoslané z LG-P940 cez Tapatalk 2
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“