rozvody jtd

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
chilly
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 12 bře 2010, 08:30

rozvody jtd

Příspěvek od chilly »

Budu měnit rozvody,jaké použít? měnili jste?
stilo 1,9jtd 2003 85/110kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: rozvody jtd

Příspěvek od idefix »

Mám vyměněno, sada GATES (včetně vodní pumpy) + řemen klimy +práce 6500,-Kč. Vyměň si řemen klimy při tom je tam blbej přístup.
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
chilly
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 12 bře 2010, 08:30

Re: rozvody jtd

Příspěvek od chilly »

to se mi zdá docela drahý,tahle sadá stojí 2500 +1500prace
stilo 1,9jtd 2003 85/110kw
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: rozvody jtd

Příspěvek od idefix »

No ono je to dělané před 4 lety a ceny jdou dolu počítám příští rok to bude zase levnější,až budu měnit
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
JBiben
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 19 črc 2012, 17:13

Re: rozvody jtd

Příspěvek od JBiben »

chilly píše:to se mi zdá docela drahý,tahle sadá stojí 2500 +1500prace
Za 2500kč .A co to je za značku :?: Já osobně bych tam kromě značky GATES,KIT INA, SKF nic jinýho nedával. Ještě k tomu jestli to je značka buhví jaká , tak bych jí tam nenasral ani kdyby byla zadarmo. Pak to nejni zrovna levná záležitost , když se ti to potká. Věř že za rozvody je lepší si připlatit a dát tam kvalitní ověřené výrobce. Ale to je jen muj názor, samozřejmě si tam muže dát každej co uzná za vhodné :wink:
Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Re: rozvody jtd

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

jBiben: http://www.autodily-cardo.cz/rozvody/sa ... kp25500xs/

Mám je tam a je to opravdu GATES :wink:

Edit.: Ještě k těm značkám, že by zrovna INA byla nějaká echt značka se říct nedá... A SKF je akorát drahej gates... když už tak dayco...
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
JBiben
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 19 črc 2012, 17:13

Re: rozvody jtd

Příspěvek od JBiben »

PRiPaDoVaK píše:jBiben: http://www.autodily-cardo.cz/rozvody/sa ... kp25500xs/

Mám je tam a je to opravdu GATES :wink:

Edit.: Ještě k těm značkám, že by zrovna INA byla nějaká echt značka se říct nedá... A SKF je akorát drahej gates... když už tak dayco...
Tak za ten Gates to je fakt suprová cena :)
A prosimtě neber to, že se tady s tebou chci přít jaká značka je lepší, ale věř že KIT INA patří mezi ty opravdu lepší značky.
Výrobce rozvodových dílů KIT INA spadá do skupiny Schaeffler Group společně s výrobci spojek LuK a ložisek FAG. KIT INA patří mezi přední dodavatele do prvovýroby automobilů. Mezi její zákazníky patří například Audi, Volkswagen Group, Ford, Nissan, PSA a Renault.
Svou pozici leadera trhu mu zajišťuje nejenom prvotřídní kvalita produktů, ale zároveň také důraz na technologický vývoj a výzkum.
Hlavně nechci aby to vypadalo, že tady prosazuji tuto značku já osobně používám SKF.
Ale jak říkám každý má svuj názor a ten respektuji :)
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: rozvody jtd

Příspěvek od idefix »

Mezi námi myslím si ,že GATES není,až taková srágora a stejně po 2,5 roce (nějakých 21tis. km) mi rozvody skočili o zub jak jsem psal parkuji čumákem z kopce při zamknuté zpátečce.Když to má přijít podle mě nepomůže ani SKF nebo něco jiného :mrgreen: stejně to bouchaj číňani na jedné lince.
Celé vlákno https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=1&t=19908
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Re: rozvody jtd

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

To mi připomnělo jednu hlášku z filmu rychle a zběsile 3: "páni, přečet sis příručku" :lol: :lol: :lol: :lol: ...

Ne jak řikáš, každej máme svůj názor. Já mám s inou takovou zkušenost, že na dvou passatech, jeden B5.5 druhý B6, po výměně rozvodů po 30. rupnul, v druhém případě po 80. tisících skočil... Přesnou příčinu nikdo nezjišťoval, a ikdyž mě to dodneška udivuje, důležitý je to že už do auta nic jinýho než gatese nedám :wink: ... a až mě zklame gates, koupím si pořádný kolo a tramvajenku :lol:
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
chilly
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 12 bře 2010, 08:30

Re: rozvody jtd

Příspěvek od chilly »

k tem značkam: já myslel ina gates skf,vše kolem 2500-3000tis. Kromě toho inu davaj na alfy,da se říct že každa kladka na alfě je ina už od výroby a neslyšel jsem že by ina přeskočila ani po 80tis,krom 16v motoru
měníte i pumpu?
stilo 1,9jtd 2003 85/110kw
JBiben
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 19 črc 2012, 17:13

Re: rozvody jtd

Příspěvek od JBiben »

Já osobně to měním vždy i s pumpou :wink:
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: rozvody jtd

Příspěvek od idefix »

Určitě pumpu vyměň kolega neměnil a cca po 15tis kilometrech mu začala kapat okolo hřídele prý nový řemen více táhnul tak proto :wink: Pumpa stojí okolo 800-1000kč
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Uživatelský avatar
proch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 06 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Brandys n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: rozvody jtd

Příspěvek od proch »

No trochu OT, ale já jsem onehdá měnil ještě na puntu JTD jenom napínací kladku klima-altík, koupil jsem SKF a vydržela sotva 40tis. Ložisko v pohodě, ale rozbilo se to napínání a to se mi stalo dvakrát. Ta originální tam vydržela 160tis...Já jenom že potom si kup "značku"...
Stilo JTD 85kW, 2005,115@?, Cruise control, XcarLink mp3, dual clima, LLumar black, parking assist, EGR off, cat off...

_______________________________
Odpovědět

Zpět na „Stilo“