Výběr auta - hlavně velikost

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Biggby
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 04 čer 2014, 09:57

Výběr auta - hlavně velikost

Příspěvek od Biggby »

Zdravíčko, právě si vybírám svoje první vlastní auto. Do teď jsem jezdil felicií, no ta pujde do garáže a já si budu kupovat jiné auto. Padla mě do oka Croma, no nevím jak se na tom s prostorem. Ve felicii spíš ležím než sedím a za mě se nikdo neposadí, takže je pro mně důležité, abych v novém autě seděl v mezích normálně a přitom se za mě posadil normálně stavěný člověk.

Teď k samotném důvodu, proč jsem založil toto téma. Byl by tady někdo tak hodný, aby mi vyfotil Cromu vevnitř když je sedadlo posunuté úplně vzadu a v nejnižší poloze? Potřeboval bych vidět fotku, kolik místa zbývá na zadních sedadlech a taky bych potřeboval fotku, kolik místa je mezi sedačkou řidiče a věncem volantu, protože jsem trošku (víc!) silný přes nohy.

Fotky by mohly vypadat nějak takto: (udělal je jeden ochotný člen Renault klubu a je to z Laguny :) )
Obrázek
Obrázek

Pokud by jste měli nějaké návrhy, který model by pro mně mohl být lepší, tak je rád přivítám.
Jen pro upřesnění jedná se o Cromu II, nikoli ten starý model.
Jen ještě nevím, jestli sáhnout po 1.9 JTD nebo 2.4JTD. No určitě chci automat.
Předem děkuji,
Biggby.
Reklama
 

Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Výběr auta - hlavně velikost

Příspěvek od radekrat »

A nechces zajet do bazaru a omrknout to? Cromu aspon kolem Brna maji snad v kazdym tretim .. druhym asi ne :)

Jinak ja sem nakonec skoncil u Tourana prave kvuli mistu za mnou. Croma na tom nebyla moc dobre.

R
Biggby
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 04 čer 2014, 09:57

Re: Výběr auta - hlavně velikost

Příspěvek od Biggby »

To už mě taky napadlo, no v autobazaru mám nejbližší Cromu 48km.
Kdybych šel k soukromníkovi tak 42km.
Oboje jsou daleko, ale k soukromníkovi bych asi ani nešel. Bylo by mě blbé tam jet si ju jen vyzkoušet s tím, že si ju určitě nekoupím.

Na Tourana jsem se díval taky, no přijde mi, že je celkem drahý na ten rok výroby...
slabostka
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 18 lis 2009, 17:38

Re: Výběr auta - hlavně velikost

Příspěvek od slabostka »

ja vám len poradím dôsledne preveriť automat - radenie všetkých režimov, za studena, za tepla, ak má servisku či bol v ňom menený olej a filter....
tých crom je aspoň na SK v inzercii neúrekom tak dobre vyberajte....
Ja som šiel po auto 500km, tak 42-46km za to určite stojí..
želám dobrý kup, inak tie cromy dosť chvália....
sporting speedgear r.v. 2000
Biggby
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 04 čer 2014, 09:57

Re: Výběr auta - hlavně velikost

Příspěvek od Biggby »

Tak jsem si byl vyzkoušet jednu Cromu (zatím jen manuál) a ten prostor mě uchvátil. Vzadu není sice místo pro mé dvojčce, ale normální člověk si za mě sedne.
Teď jen řeším výběr motoru. Rád bych si vzal benzín a předělal jej na LPG. No neslyšel jsem na něj moc velkou chválu. 1.8 prý je slabá a 2.2 žere olej místo benzínu.
Uvede to když tak někdo na pravou míru?

Jinak abych sem nedával jen chválu, tak s mojí velikostí boty 49/50 mám celkem problém se uvelebit na plynovém pedálu. Zavazí mi středová konzole
Odpovědět

Zpět na „Croma“