Elektrika autoradio-Panda 1

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
jirka123
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 11 srp 2014, 11:52

Elektrika autoradio-Panda 1

Příspěvek od jirka123 »

Dobrý den, mám dotaz. Dnes ráno jsem nezapálil Pandu 1.1 r.2005, tak jsem zkusil nabít baterii (origoš) a zjistil jsem, že je kaput. V sobotu jsem totiž zapojoval anténu do autoradia Sencor, které bylo zapojeno a celý rok chodilo. Na anténě byl samozřejmě výstup jiný než který pasoval do vstupu radia. Takže jsem konektor antény rozebral , napájel trochu cínu, kolem zailozoval zapojil a vše chodilo vlastně až do dnešního rána :P Rád bych, kdyby někdo poradil jestli jsem ji nepomohl do věčných lovišt vlastní pomocí :P abych věděl až dám novou a zapojím opět rádio se nestalo to samé, samo po delší době než 2 dni .
Reklama
 

rolandt
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 22 lis 2013, 17:17
Bydliště: vk

Re: Elektrika autoradio-Panda 1

Příspěvek od rolandt »

original baterka ti vydrzala 9 rokov, to je fajn, mohla odist aj starobou.
pre istotu ale premeraj kludovy odber na tej novej baterke, cca 20mA je dobry prud, 100mA a viac uz je vela.
radia sencor sa musia zapojovat cez spinaciu skrinku lebo casto vybijaju baterku.
puntik 1,2 44kw striebro
mariska 1,9 77kw roso-ponete
akumoto -3kW
jirka123
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 11 srp 2014, 11:52

Re: Elektrika autoradio-Panda 1

Příspěvek od jirka123 »

Díky za radu, baterie v klidu bere 30 mA , ale při zapojení rádia už 90 mA. Napadlo mě udělat přepínač kterým budu odpojovat U/I od radia a tím nebrat tolik proudu, při nečinnosti.
Rosta 12345
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 08 kvě 2012, 22:10

Re: Elektrika autoradio-Panda 1

Příspěvek od Rosta 12345 »

a máš to rádio zapojené správně ? plus pro paměti by mělo být na trvalé napájení a plus pro zbytek by měl být přes spínačku
Odpovědět

Zpět na „Panda“