Dodělání Turba-Bravo

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Bravotak
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 02 úno 2015, 20:42

Dodělání Turba-Bravo

Příspěvek od Bravotak »

Nazdárek Fiatťáci
mám dotaz, se chci zeptat jestli by šlo dát Turbo na Fiat Bravo I 1.4 12V, jsem jednou večer přemejšlel jestli byto šlo udělat a projížděl jsem i Googl a nic sem kloudnýho nenašeltak, jestli to už někdo skoušel tak byl bych rád za každou radu. :)
Fiat Bravo I 1.4 12V
Reklama
 

amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: Dodělání Turba-Bravo

Příspěvek od amiga »

Bravotak píše:Nazdárek Fiatťáci
mám dotaz, se chci zeptat jestli by šlo dát Turbo na Fiat Bravo I 1.4 12V, jsem jednou večer přemejšlel jestli byto šlo udělat a projížděl jsem i Googl a nic sem kloudnýho nenašeltak, jestli to už někdo skoušel tak byl bych rád za každou radu. :)
ty mas teda napady... ten motor je sam o sebe nepodarok fiatu..:) predaj,alebo daruj.. lebo 1.4 su nechcene auta a kup 2.0 20v,ked chces vykon
fiat croma 1.9jtdm 88kw
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Dodělání Turba-Bravo

Příspěvek od panaman1 »

SAMOZREJME ZE SA DA DAT...ale cenovo je to uplne nerentabilne...za tu sumu si kupis druhe auto aj s turbom...takze pravdepodobne by si potreboval nove zvody, turbo, nejake kovane casti do motora, riadiacu jednotku. kedze asi je problem zohnat kovane casti na tento motor tak vyroba u niekoho...takze tak 2-4tis EURO? taky moj odhad...a aj tak by to nemuselo byt uplne ono..
Bravotak
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 02 úno 2015, 20:42

Re: Dodělání Turba-Bravo

Příspěvek od Bravotak »

amiga píše:
Bravotak píše:Nazdárek Fiatťáci
mám dotaz, se chci zeptat jestli by šlo dát Turbo na Fiat Bravo I 1.4 12V, jsem jednou večer přemejšlel jestli byto šlo udělat a projížděl jsem i Googl a nic sem kloudnýho nenašeltak, jestli to už někdo skoušel tak byl bych rád za každou radu. :)
ty mas teda napady... ten motor je sam o sebe nepodarok fiatu..:) predaj,alebo daruj.. lebo 1.4 su nechcene auta a kup 2.0 20v,ked chces vykon
ten je v super stavu a nemá ani najeto 100 000Km
Fiat Bravo I 1.4 12V
Bravotak
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 02 úno 2015, 20:42

Re: Dodělání Turba-Bravo

Příspěvek od Bravotak »

panaman1 píše:SAMOZREJME ZE SA DA DAT...ale cenovo je to uplne nerentabilne...za tu sumu si kupis druhe auto aj s turbom...takze pravdepodobne by si potreboval nove zvody, turbo, nejake kovane casti do motora, riadiacu jednotku. kedze asi je problem zohnat kovane casti na tento motor tak vyroba u niekoho...takze tak 2-4tis EURO? taky moj odhad...a aj tak by to nemuselo byt uplne ono..
jo jo, já jsem právě myslel žeby to šlo z něčeho namontovat nebo nějak udělat, ale sem rád za každou radu :)
Fiat Bravo I 1.4 12V
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Dodělání Turba-Bravo

Příspěvek od panaman1 »

v super stave moze byt. ale nieje iste ci ten motor vydrzi tie tlaky ktore su na turbomotoroch. takze nad tym ani nerozmyslaj...minimalne je to nerentabilne a kopec problemov s tym spojenych...uzivaj si motor v dobrom stave radsej...jednie ze by si chcel stavat auto na zavody....
Bravotak
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 02 úno 2015, 20:42

Re: Dodělání Turba-Bravo

Příspěvek od Bravotak »

panaman1 píše:v super stave moze byt. ale nieje iste ci ten motor vydrzi tie tlaky ktore su na turbomotoroch. takze nad tym ani nerozmyslaj...minimalne je to nerentabilne a kopec problemov s tym spojenych...uzivaj si motor v dobrom stave radsej...jednie ze by si chcel stavat auto na zavody....
ja ja to byl jen nápad jsem jen tak přeméšlel, to není že to musím udělat
Fiat Bravo I 1.4 12V
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Dodělání Turba-Bravo

Příspěvek od panaman1 »

tak by som sa tym ani nezaoberal...za tu investiciu si kup rovno auto s turbom...
Uživatelský avatar
twolive
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 389
Registrován: 01 dub 2012, 12:01
Bydliště: Přerov

Re: Dodělání Turba-Bravo

Příspěvek od twolive »

nerealne není nic :-D ....určitě by to chtělo bud jine pisty nebo vyšší (plechove) tesnění aby se zmenšil kompresní poměr předělat svody aby se dalo uchytit turbo s mazanim by byl asi největší problem když to ma problem mazat už jenom vačku :-D a pak asi programovatelnou jednotku a nějake drobosti kolem hadice itc mbc bof benz čerpadlo vstřiky atd..
punto cabrio 90 1,6 8v 65kw mpi
cinquecento 1.1 8v asi 50 kw mpi
punto gt .. 1,4 8v turbo
stavba cabrio 2,4 20v 96kw td
Bravotak
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 02 úno 2015, 20:42

Re: Dodělání Turba-Bravo

Příspěvek od Bravotak »

tak vždycky to ňák jde, ale asi to nechám bét by bylo stím hodně práce, našel jsem lepší svičky tak je koupím a uvidím :)
Fiat Bravo I 1.4 12V
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“