1.8 16v nechyta!! poradite?

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Jeňa
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 25 úno 2015, 20:26

1.8 16v nechyta!! poradite?

Příspěvek od Jeňa »

Zdravím hoši veřím že tady tomu příjdem na kloub :) koupil jsem lehce tuklé stilo shodil jsem předek a auto nejde nastartovat! neví někdo čím by to mohlo bít? mam sundaný řemen na altík, chladiče ,nadobku na vodu, je to tuklé na pravý přední roh. vedel by nekdo podle přílohy co je to: K10 I10 D4, nebo popřípadě co by mělo byt v pravém rohu u tohoto motoru? duvod proč by nešel nastartovat, motor točí . Dík
Přílohy
stilo schema.jpg
stilo schema.jpg (195.58 KiB) Zobrazeno 2341 x
Reklama
 

panaman1
Znalec
Příspěvky: 894
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Pohladal by som poistku co odpaja cerpadlo pri naraze.:)
panaman1
Znalec
Příspěvky: 894
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Daj si do googlu fiat stilo fuel cut off
panaman1
Znalec
Příspěvky: 894
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Vyskusaj a uvidis
Jeňa
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 25 úno 2015, 20:26

Re: 1.8 16v nechyta!! poradite?

Příspěvek od Jeňa »

Furt nic... nevíte kde najdu nastavení rozvodů ? abych se mohl podívat zda není třeba přeskočený roz. řemen? mate s tím někdo skušenosti? ja koukal ruzně po netu a nic jsem nenašel o tomto motoru a rozvodech.. moc by mě to pomohlo :)
marty-ma
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 21 pro 2014, 18:46

Re: 1.8 16v nechyta!! poradite?

Příspěvek od marty-ma »

Trochu v tom plavu, píšeš o ťuklém Stilu a přitom je to schéma z Punta. Ale, že by to bylo shodné, nevím ... Ani ty nákresy mě nic neříkají (měl jsem 1.8 5D a něco podobné tomu K10 netuším, co by to mělo být ...)Rozvody na 1.8 se dělají za pomoci aretačních přípravků, značkový servis je asi určitě má, neznačkové si je mezi sebou většinou půjčují. Koukal jsem jim pod ruce, když mě je dělali a je to celkem alchymie.
A k startování: jak psali přede mnou, palivová pojistka u nohou spolujezdce, jestli není rozpojená nebo vypadlý konektor. Další možnost - máš tam alarm? Nesvítí náhodou na přístrojovce žlutý "zámek"? Jak naskočí, tak ti to dovolí asi 2-3 startovat se vším všudy a pak seto "kousne" a nenahodíš to. Pak buď čekat, asi 6 hodin, nebo rozpojit baterku ale stejně se musí chvilku počkat a zkusit to znovu.
A nakonec ještě relé, je to na motorové svorkovnici R10 a motorové pojistky 14,18 a 20,21 a 22. To je asi vše, co mě napadá ...
Odpovědět

Zpět na „Stilo“