Num.plate bupb aj po oprave

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Speeder1300
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 04 úno 2015, 10:37

Num.plate bupb aj po oprave

Příspěvek od Speeder1300 »

Zdravíčko, mam fiat multiwagon jtd r.v. 2003, kombi.. kupil som ho v bazare. od zaciatku uz zirovky v spz nesvietili.,,myslel som ze su vypalene tak som to neriesil... neustale svieti hlaska num.plate bulb a signalizuje ziarovku a vydlicovy kluc... Pozrel som sa na to a objavil som prepaleny a zaoxidovany system osvetlenia spz...cele som to rozobral na novo popajkoval... Teraz uz ziarovky v spz svietia perfektne... Problem je ten ze hlasenie o chybe num.plate bulb nezmizlo a stale signalizuje aj vypalenu ziarovku a kluc...ziarovky su tam klasicke,ziadne led.. dakujem za radu
Reklama
 

marty-ma
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 21 pro 2014, 18:46

Re: Num.plate bupb aj po oprave

Příspěvek od marty-ma »

Zkus to smáznout po napíchnutí nebo a to mě připadá jistější, ještě jednou celé rozdělej a kup v auto kelly celé nové držáky těch světýlek . U nás stojí kolem 99,- jeden. Staré zahoď a nové připájej na ty původní drátky. To je můj postřeh, taky jsem to tak řešil. Sice mě hláška nesvítila stále, ale občas vyskakovala i když tam byly svítící nové žárovky...
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Num.plate bupb aj po oprave

Příspěvek od radekrat »

U me dokonce stacilo odoxidovat stary drzaky, poradne je vycistit lihem a pak to fungovalo dal v poradku. Taky sem trochu patice vic napruzil, protoze me prislo ze tam byl i spatnej kontakt a proto obcas hlaska naskocila
Speeder1300
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 04 úno 2015, 10:37

Re: Num.plate bupb aj po oprave

Příspěvek od Speeder1300 »

Ake petice presne myslite? Tak stale to mam dost zaoxidovane,nemal som to cim vycistit ..tak som to trocha oskrabal srobovakom
Speeder1300
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 04 úno 2015, 10:37

Re: Num.plate bupb aj po oprave

Příspěvek od Speeder1300 »

Takze dnes som kupil ziarovky do spz 2 x 5 W ,,,,nepomohlo...tiez som precistil kontakty....svietia ale stale rovnaka hlaska... vsetky ziarovky mi svietia...nechapem to..

Odpojil som bateriu... kabel -,,,zajtra skusim zapojit a dam vediet...
marty-ma
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 21 pro 2014, 18:46

Re: Num.plate bupb aj po oprave

Příspěvek od marty-ma »

Já jsem myslel komplet celá světla - jak to průhledné sklíčko zvenčí, tak vnitřní držák s elektrickými paticemi pro zasunutí té žárovky (doutnavky). Prodává se to společně - a jak jsem psal, tak jsem uvedl starou cenu a kuwa, ty podražily! Připojím obr. z kelly prodejny na netu i obrázek o co se jedná z eperu...
Přílohy
zadni-svetlo.jpg
zadni-svetlo.jpg (85.93 KiB) Zobrazeno 3141 x
zadni-svetlo1.jpg
zadni-svetlo1.jpg (55.54 KiB) Zobrazeno 3141 x
Speeder1300
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 04 úno 2015, 10:37

Re: Num.plate bupb aj po oprave

Příspěvek od Speeder1300 »

vsecko svieti dokonca ziarovky som dal 5 w...a stale to iste..

problem nemam ako na obrazku lebo mne sa ziarovky uchytavaju do vnutra listy a nie na tu krytku...

to nieje ani moje auto,mam stilo multiwagon 1.9 jtd..
Odpovědět

Zpět na „Stilo“