Cukání (občas)

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Tadeas
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 24 dub 2015, 23:07

Cukání (občas)

Příspěvek od Tadeas »

Dobrý den, mám punťase r.v. 96 a je to 1.1.. Nastal mi takový problém mám nové kabely a svíčky vše supér.. auto mi jezdí pěkně." o auto se starám fakt suprově". Problém je ten že když se rozjíždím tak auto občas cuká z 1 na 2 když zařadím tak to dělá pomalu pokaždé a netáhne ale hned se chytne a jede dobře to samé je když podřazuji třeba ze 4-3 a prostě nechám to do jéct a přidám tak taky to škubne a nic to nedělá a v okamžiku se to chytne a táhne suprově, taky to dělá když odbočuji a mám tam 2 a přibrzdím jsi a to odbočení projedu na tu 2 tak to taky škubne. Tak bych potřeboval poradit na co se mám podívat čím by to mohlo být?????, děkuji za rady :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Příspěvek od radekrat »

Váha vzduchu možná
Uživatelský avatar
zdeno255
Fiaťák
Příspěvky: 111
Registrován: 03 dub 2015, 09:11
Bydliště: Nitra, Slovakia

Re: Cukání (občas)

Příspěvek od zdeno255 »

1,1 váhu nemá
Fiat Punto II rv.00 1.9 JTD, Fiat Marea 1.9 JTD 105 chip 130 PS
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: Cukání (občas)

Příspěvek od Katy »

mam ted ten stejny problém, o servis se staram, jsou ted i nove rozvody a stejne to cuka jak se pise v prvním prispevku (podrazovani,rozjizdeni,nizke otázky,při zatačeni)
... mam v planu vymenit skoro všechny cidla, kterym to bude, s tim ze zacnu tim teplostnim... nějaké nové zkušenosti za dobu příspěvku, než se do toho pustím ? :)

díky
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Aldator
Fiaťák
Příspěvky: 136
Registrován: 22 črc 2014, 18:24
Bydliště: Doma

Re: Cukání (občas)

Příspěvek od Aldator »

Muj Puntas delal presne to same, tak jsem vycistil zadelanou klapku a mam od cukani pokoj :-)
Fiat Punto 1.2 16V
Lancia Y 1.2 16V
Lancia Kappa 2.4 JTD
Lancia Kappa 2.0 20VT
Lancia Kappa 2.0 20V V.I.S Comfort Drive zelena :-)
Ex:Kappa 16VT
Ex:Thema 16VT
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“