Auto rádio a USB port

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
crush852
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 28 dub 2015, 20:37

Auto rádio a USB port

Příspěvek od crush852 »

Dobrý deň . Poradí mi niekto ako zapnúť hudbu cez USB ? Dal som si do USB nejakú hudbu , zapojím to USB do auta a dalej hralo auto radio a nič iné sa nestalo . Nevie niekto ako to "aktivovať" ?
Přílohy
fiat-bravo-16-multijet-2010-medium-373_17.jpg
fiat-bravo-16-multijet-2010-medium-373_17.jpg (81.27 KiB) Zobrazeno 3274 x
Reklama
 

panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Skus zatlacit CD 2X MALO by to prehodit na aux teoreticky.
amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: Auto rádio a USB port

Příspěvek od amiga »

ma to zapnut samo..aj ja mam.ak nejde,tak na volante prepni na media player a daj bud random,alebo now playing.. ked nejde daj iny usb.ak nepojde aj tak,tak na chvilu odpoj baterku a ono sa to resetne a malo by to ist..ak nepojde,tak ti to nejde,lebo je to jedna z veci na brave,ktore sa kazi...citaj fora na blue and me
fiat croma 1.9jtdm 88kw
crush852
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 28 dub 2015, 20:37

Re: Auto rádio a USB port

Příspěvek od crush852 »

amiga píše:ma to zapnut samo..aj ja mam.ak nejde,tak na volante prepni na media player a daj bud random,alebo now playing.. ked nejde daj iny usb.ak nepojde aj tak,tak na chvilu odpoj baterku a ono sa to resetne a malo by to ist..ak nepojde,tak ti to nejde,lebo je to jedna z veci na brave,ktore sa kazi...citaj fora na blue and me
Na volante keď zmačknem tlačitko windowsu tak mi začne niečo hovoriť nejaka ženska po taliansky a ja vôbec neviem čo robiť :D
amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: Auto rádio a USB port

Příspěvek od amiga »

crush852 píše:
amiga píše:ma to zapnut samo..aj ja mam.ak nejde,tak na volante prepni na media player a daj bud random,alebo now playing.. ked nejde daj iny usb.ak nepojde aj tak,tak na chvilu odpoj baterku a ono sa to resetne a malo by to ist..ak nepojde,tak ti to nejde,lebo je to jedna z veci na brave,ktore sa kazi...citaj fora na blue and me
Na volante keď zmačknem tlačitko windowsu tak mi začne niečo hovoriť nejaka ženska po taliansky a ja vôbec neviem čo robiť :D
nie Windows na pravej strane stlacaj.main
fiat croma 1.9jtdm 88kw
Uživatelský avatar
moskater
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 04 bře 2008, 10:30
Bydliště: Košice

Příspěvek od moskater »

a este jedna dolezita vec. USB kluc musi byt vo FAT formate, nie ntfs... taliancinu zmenis tak, ze si stiahnes z blue and me stranky poslednu verziu softu v anglictine/nemcine. (cestina nieje)
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“