Ložisko klima kompresoru

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
ajva46
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 21 lis 2012, 20:26

Ložisko klima kompresoru

Příspěvek od ajva46 »

Ahojte, neviem, či tu už táto téma bola, ale mám problém s ložiskom na klíme. Strašne to hučí, stále ako naštartujem motor. Najskôr sme si mysleli, že to bude nejaká kladka na rozvode, ale nakoniec vysvitlo, že ide o klímu. Zatiaľ chodím bez klímy (obišli sme to kratším remeňom), ale nakoľko vonku začína poriadne teplo chceme to nejako riešiť. Viete mi poradiť, kto by mi s tým vedel pomôcť, či už na Slovensku alebo v Čechách (samozrejme preferujem Slovensko, nakoľko do Čiech sa len tak nechystám).

Díky za každú radu.
Reklama
 

Lubik
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 03 srp 2010, 22:21

Re: Ložisko klima kompresoru

Příspěvek od Lubik »

Ahoj


tady máš k tomu můj příspěvek. Od té doby vše v pořádku - mimo jiné k dnešnímu dni mám 332 000 km najeto a to poctivých.


Ahoj všichni. Mám Stilo Multiwagon 1,9, 85 KW, rv. 2003, nové koupeno v ČR, jem druhý majitel. V současné době najeto cca 252 400 km. Před dovolenou se ozvalo ložisko kompresoru klimatizace. V servisech zněla pouze jedna odpověď- nový kompresor- 22. 500 Kč, našel jsem i lepší cenu. Vytáhnul jsem kompresor, rozdělal řemenici a zjistil, že je zde ložisko o rozměrech - vnitří prům.35, vnější prům.52 a šíře 12. Nastal druhý problém, kde ho sehnat. Na nettu jsem našel servis v Praze, pán byl ochotný- na skladě nebylo- objednal a druhý den mi je přeposlal. Se vším stálo 1930 Kč., pravda našel jsem i levnější, ale ta kvalita byla jinde. Tel. na uvedený servis 724 064 603- název nevím. V uvedeným servisu mi byla nabídnuta oprava na počkání nebo výměnou.

Snad ti to pomůže.
Čau.
ajva46
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 21 lis 2012, 20:26

Re: Ložisko klima kompresoru

Příspěvek od ajva46 »

Ďakujem, uvidím, čo s tým :-)
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Ložisko klima kompresoru

Příspěvek od idefix »

Měnili mi letos kompresor za 6688,- původní najeto 230tis. uplně vyběhaný nutná výměna.
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Odpovědět

Zpět na „Stilo“