Folie na předni dveře u auta

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
camelX
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 18 bře 2011, 11:58

Folie na předni dveře u auta

Příspěvek od camelX »

Zdravím, chtěl bych se zeptat máte někdo zkušenosti jaké zle použít folie na přední dveře u auta tak aby auto prošlo technickou kontorlou několik lidí mi tvrdí že na technicke mi auto s foliemi na přednich dveří neprojde a budu je muset sundat a to nechci.
Momentálně tam mám folie s propustnosti světla 72% což dle zakona vyhovuje bohužel sklo je zatmaveno i od vyrobce ale to jsme nikde nenasel na kolik % a tudíš sklo určite je pod 70% propustnosti světla a nesplnuje zakon a silnicnim provozu.
Jde mi o to kdyz už tak zda pouzit jinou folii která by i po sečtení zatmaveni od vyrobce plus nova folie splnovala zakon zda je to možné nebo ne.
Máte s tím nekdo nejake zkusenosti??
Případně nevíte zda se daji koupit uplně čirá skla přednich dveří ? A na ně nasledne použít folii tak aby to vyhovovalo.

Jde mi o to že se mi nelibi když jsou zadni skla černa a predni dveře ne vypada to divně proto bych radeji mel všechyn skla zatmavena.

Děkuji za rady :-)
Reklama
 

bunkrak
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 19 čer 2007, 13:07

Re: Folie na předni dveře u auta

Příspěvek od bunkrak »

Mám pocit,že se na tonovaná okna už nic lepit nesmí
milosh
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 28 srp 2005, 11:14

Re: Folie na předni dveře u auta

Příspěvek od milosh »

Jde ale opravdu minimum. Mel jsem tmavsi ale potom, co mi to zmerili v servisu, kde jsem je nechal delal, prelepili tam jiny, ale skoro pruhledny.

Tady je clanek i vcetne fotek s mericem :)

http://www.opel-astra-h.cz/autofolie-a- ... roce-2012/
skala
Fiaťák
Příspěvky: 92
Registrován: 22 srp 2012, 12:15

Re: Folie na předni dveře u auta

Příspěvek od skala »

Bravo ma tonovana skla od vyroby na hranici moznosti propustnosti, takze pokud tam chces dat folii, tak jedine cirou :)
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“