Co si myslite o 156 2.4 JTD

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Návštěvník

Co si myslite o 156 2.4 JTD

Příspěvek od Návštěvník »

Mam v planu si v budoucnu koupit Alfu 156 2.4 JTD, ale vsichni mi ji rozmlouvaji, ze je to pry kram. Me se ale Alfy libi proste Italsky styl je moooooc pekny a nestezuju si na zadny italsky auto. Bych se ani nedivil ze jsou na tom technicky lip nez jiny automobilky. Mame doma Tipo, Tempru, Punto a vsechny jsou super.
Co vy na to?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Chevron
Fiaťák
Příspěvky: 136
Registrován: 05 říj 2005, 08:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si myslite o 156 2.4 JTD

Příspěvek od Chevron »

Anonymous píše:Mam v planu si v budoucnu koupit Alfu 156 2.4 JTD, ale vsichni mi ji rozmlouvaji, ze je to pry kram. Me se ale Alfy libi proste Italsky styl je moooooc pekny a nestezuju si na zadny italsky auto. Bych se ani nedivil ze jsou na tom technicky lip nez jiny automobilky. Mame doma Tipo, Tempru, Punto a vsechny jsou super.
Co vy na to?
A kolik lidi z tech co ti to rozmlouvaj a rikaj ze je to kram vlastni nebo maj zkusenosti s autama Alfa Romeo ?

Ja mam Alfu Romeo 146 a nemuzu si ji vynachvalit...co se tyce motoru a podvozku tak to je naprosta spicka ve sve kategorii a design podle me predbehl dobu....156 je technologicky jeste dal takze muzu jenom doporucit a osobne kdybych chtel 156 tak bych sel do 156 GTA :D ....
WWW.CHEVRON-RACING.COM - tuningové a náhradní díly nejen na italská auta
WWW.NOVITEC.CZ - tuning díly pro Ferrari, Maserati, Alfa Romeo a Fiat
WWW.POWERFLEX.CZ - polyuretanové silentbloky
WWW.RAGAZZON.CZ - sportovní výfukové systémy s homologací
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Nikdo nevlastni alfu z tech co mi ji rozmlouvaji. 156GTA nechci ja chci diesela. Auto se da sehnat uz za 200000 + 20000 novy kladky a rozvodak.
Jinak mas pravdu taky si myslim ze to predbehlo dobu. Ja chtel jeste 155 ale nakonec jsem to zmenil na Lanciu Dedru. Pristi rok planuju tu Lancii. Tipo uz nebude :D
Jedinej clovek co chce se mnou alfu je kamos co ma UNO.
Lidi si to nevyzkousi a uz pomlouvaji. Treba jinej kamos ma facko a mel keci. Pak jsem ho svezl a jak byl nadsenej na Tipo. Vybava,hlucnost, vlastnosti,desing. Je to blby srovnani ale je tu.
lukee
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 14 zář 2005, 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukee »

Dost jsem četl že co se spolehlivosti týče, tak je na tom motor 1.9 JTD líp, ale osobní zkušenost nemám, jen jsem četl, tak jak jsem koupil prodávám.
Alfa Romeo 155 2.0TD
Richie
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 02 pro 2005, 11:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richie »

No ...ja mam 156 2.4 JTD a musim rict ze je to parada....predtim jsem mel Lancii Dedru....chtel jsem koupit Lancii Kappu,ale byl jsem podveden a tak jsem se musel poohlidnout po jinem aute...hledal jsem neco co ma motor 2.4 JTD....zadny jiny motor jsem nechtel...tak jsem nakonec koupil Alficku...fotky mam na webu...
Alfa Romeo 156 2.4JTD
Ex Lancia Dedra 1.6 ie
Lancia forever !!!
http://www.couresportivo.net
wendys
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 24 dub 2006, 18:58
Bydliště: Ostrava

Alfa 156 2,4jtd

Příspěvek od wendys »

Ahoj,mám Dedru 1.8i a sem s ní spokojen.Možná víte z Lancia fóra,že uvažuji o koupi diesla v kombíku-Dedru.Ovšem,jak už to bývá, tu dedru sem koupil,protože byla levnější než AR 155.Do těch aut sem se zamiloval a knim taky patří 156 v jakékoli verzi.Je to supr vůz,ale neznám nikoho kdo má zkušenosti.Pátram jenom v odborných časácích a na netu.Líbí se mi taky Kappa,Stilo, samozřejmě diesel.Ocenil bych dobrou radu,nebo kontakt na nějakého dovozce co se zabývá italama. Wendys Předem dík.
Wendys 23
Uživatelský avatar
Chevron
Fiaťák
Příspěvky: 136
Registrován: 05 říj 2005, 08:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alfa 156 2,4jtd

Příspěvek od Chevron »

wendys píše:Ahoj,mám Dedru 1.8i a sem s ní spokojen.Možná víte z Lancia fóra,že uvažuji o koupi diesla v kombíku-Dedru.Ovšem,jak už to bývá, tu dedru sem koupil,protože byla levnější než AR 155.Do těch aut sem se zamiloval a knim taky patří 156 v jakékoli verzi.Je to supr vůz,ale neznám nikoho kdo má zkušenosti.Pátram jenom v odborných časácích a na netu.Líbí se mi taky Kappa,Stilo, samozřejmě diesel.Ocenil bych dobrou radu,nebo kontakt na nějakého dovozce co se zabývá italama. Wendys Předem dík.
Doporucil bych Ti zavitat na stranky www.alfaromeoclub.cz a podivat se do diskuze ... najdes tam spousty zajimavych veci a odbornych nazoru a zkusenosti majitelu 8)
Tombady
Fiaťák
Příspěvky: 126
Registrován: 29 led 2006, 10:33
Bydliště: Brno

Tombady

Příspěvek od Tombady »

Ahoj mám 156 sportwagon 2.4 jtd a nemůžu si ho vynachválit...design a všechno je naprosto super jízdní vlastnosti taky a žere mi to 7 litrů a to nekecám....Je to zlatý auto....
Richie
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 02 pro 2005, 11:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richie »

jo jo jak rikaj ostatni...super motor...jen je trosku tezkej a tim trpi podvozek :(
Alfa Romeo 156 2.4JTD
Ex Lancia Dedra 1.6 ie
Lancia forever !!!
http://www.couresportivo.net
pazda
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 03 pro 2007, 11:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pazda »

Co se týče spolehlivosti je na tom 1,9 JTD o hodně líp, nicméně dynamikou se hodí spíše pro 147, i když i tak mě mile překvapil. Ty novější 2,4 mají hodně dobrý zátah, poměrně nízkou spotřebu a i spolehlivost se dá označit za dobrou. rozhodně bych se toho nebál :)
BMW 540iA - 286k
Nemám Fiata no a co :-D
Odpovědět

Zpět na „ALFA ROMEO“