Angel eyes h7+h7 namiesto h4

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
Uživatelský avatar
matkutko
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 25 pro 2016, 12:29

Angel eyes h7+h7 namiesto h4

Příspěvek od matkutko »

čauko chalani, mám taký problém, chcel by som si na svoje punto kúpiť angel eyes typu h7+h7. lenže teraz tam mám h4 čiže keď to kúpim a prepnem na diaľkove tak jeden ár zhasne druhy sa rozsvieti chcel by som to tak ako to mam byť a to je že zostanú svietiť aj strtávačky. Prešiel som to tu takmer celé no nebolo to tu nejak extra riešené. Dík za rady. ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
jirka690
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 16 čer 2015, 15:48
Bydliště: Zábřeh na Moravě

Re: Angel eyes h7+h7 namiesto h4

Příspěvek od jirka690 »

S těmito světly mám špatnou zkušenost.Po 2 letech používání se vypálily paraboly na tlumených světlech.Takže na dálkové jsem viděl OK tak tlumené byly slepé.Vzhledem k tomu,že jezdím každý den do práce 35km tam a 35km zpět,potřebuji vidět i na tlumené.Tak jsem je odmontoval a koupil světla 2xH1. Vidím daleko líp neš slavné Angel Eyes.Pro mě světla na parádu,ale na každodenní používání nejsou.
Toto je má zkušenost s těmito světly.
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Angel eyes h7+h7 namiesto h4

Příspěvek od liborko »

jirka690 píše:S těmito světly mám špatnou zkušenost.Po 2 letech používání se vypálily paraboly na tlumených světlech.Takže na dálkové jsem viděl OK tak tlumené byly slepé.Vzhledem k tomu,že jezdím každý den do práce 35km tam a 35km zpět,potřebuji vidět i na tlumené.Tak jsem je odmontoval a koupil světla 2xH1. Vidím daleko líp neš slavné Angel Eyes.Pro mě světla na parádu,ale na každodenní používání nejsou.
Toto je má zkušenost s těmito světly.
Z těch parabol si měl vypálenou tu chromovou vrstvu nebo už i osmahlou celou plastovou plochu horkem od žárovek?
Ono když dnes koupiš jakékoliv světla z druhovýroby,nebo případně ty angel eyes tak kvalita bohužel jde s cenou. Tzn.ta chromová vrstva je nanesená jen v tenké vrstvě a brzo holt zesleze dolů. Ale dá se to nově a kvalitně pochromovat. Před časem jsem si nechal nově chromovat paraboly na mojem Puntu a paráda,pořádná vrstva chromu za dobrou cenu,kdybys chtěl,dám ti na pána kontakt :wink: Protože než kupovat světla noname za litr tak si raději zaplatím chromování,a vyjde to furt i levnějc než kdybych kupoval fungl nové kvalitní světla Carello.
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Angel eyes h7+h7 namiesto h4

Příspěvek od liborko »

matkutko píše:čauko chalani, mám taký problém, chcel by som si na svoje punto kúpiť angel eyes typu h7+h7. lenže teraz tam mám h4 čiže keď to kúpim a prepnem na diaľkove tak jeden ár zhasne druhy sa rozsvieti chcel by som to tak ako to mam byť a to je že zostanú svietiť aj strtávačky. Prešiel som to tu takmer celé no nebolo to tu nejak extra riešené. Dík za rady. ;)
Buď se s tím budeš muset smířit-předpokládám,že i tak to bude svítit dobře,ale pokud chceš za každou cenu,aby svítily u dálkových i tlumené tak bude nejspíš potřeba vyměnit RELÉ světel,pokud umíš číst v el. schématech tak si je pro punto stáhni a zkoumej :)
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Uživatelský avatar
jirka690
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 16 čer 2015, 15:48
Bydliště: Zábřeh na Moravě

Re: Angel eyes h7+h7 namiesto h4

Příspěvek od jirka690 »

Vypálila se pochromovaná vrstva na parabole.Radši jsem koupil nové světla s 2x H1 a mám klid.Přemýšlel jsem i o nanesení nové vrstvy,ale vzhledem k tomu,že punto jezdí každý den do práce,řešil jsem to koupí nových světel.
Uživatelský avatar
matkutko
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 25 pro 2016, 12:29

Re: Angel eyes h7+h7 namiesto h4

Příspěvek od matkutko »

Dik moc za odpovede už som sa známeho pýtal že ako a mam v tom jasnejšie no to budem až na jar riešiť teraz to len zapojím.
Ešte že tá schéma ono je to tak že vraj sú punta čo majú dve relé alebo jedno a dokonca aj bez relé a podľa všetkého ja mam bez lebo v kaslíku som našiel iba relé na centrál tam som ja dorábal DO potom tam je už len relé na sťahovanie okien asi 2 pojistky a vraj tam by to relé malo byt na pozícii E4 podľa schémy.
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“