problem s plynom

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
metamor
Fiaťák
Příspěvky: 122
Registrován: 15 kvě 2015, 22:12

problem s plynom

Příspěvek od metamor »

Zdarec, mam taky problem so svojim puntom 1.2 8V MK2. Ked zosliapnem plyn a idem si tak pohodicka vsetko je v normale. Problem nastava ked dam nohu z plynu. Vtedy si auto ako keby drzalo plyn este dalsich 5s cca. Skusil som dat prec kobercek s pod noh chvilu sa mi zdalo ok ale potom to zase spravilo. Nespozoroval som ze by si sa pri tom nejak dramaticky menili otacky nahor. Len ich proste podrzi a ked mu pridam tak zase drzi o tolko o kolko som mu pridal. Nemam zo sebou vercajk aby som dal dole vzduchovy filter a kukol sa na skrtiacu klapku.
Reklama
 

panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: problem s plynom

Příspěvek od panaman1 »

Lanko, pedal alebo klapka. ked nemas naradie tak tazko povedat... idealne keby si dal dole filter a niekto pridal plyn ci sa klapka zavrie, ci lanko niekde nezadrhava, alebo ci neprisava falosny vzduch napriklad....
metamor
Fiaťák
Příspěvky: 122
Registrován: 15 kvě 2015, 22:12

Re: problem s plynom

Příspěvek od metamor »

tak novy update :D Zohnal som naradie a dal dole filter kukol na skrtiacu klapku pohybal s nou sla pekne nezadrhavala akurat bola dost spinava. Jedine co ma napadlo bolo poutierat ju servitkou opatrne aby dole nic nespadlo. Vyskusal som a zatial to slo v pohode
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“