Riadiaca jednotka ? ASR failure, loose connections

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Bela
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2009, 07:26

Riadiaca jednotka ? ASR failure, loose connections

Příspěvek od Bela »

Zdravim
Viem,ze to zu uz bolo stokrat napisane :? , ale chystam sa vymenit RJ za novu, a je to dost velka hotovost cca 650€ :cry: . Auto zdochne, vypise hlasky - ASR failure, loose connections. Po odpojeni a zapojeni baterky auto ide dalej, prejdem 3 -4 tisic KM a urobi mi to znovu :lol: . Neskusal niekto odpojit ASR kable od CAN zbernice, ci to niekde neukostruje a nezhadzuje celu CAN a preto vlastne auto zastavuje. Po pripojeni na testovanie nevypisuje ziadne chyby :lol: . Posledny cas mi pise chybu ASR failure asi na 5 sekund aj pri otoceni klucikom pred startovanim, ked dlhsi cas nejazdim, ale potom hlaska zmizne a auto v pohode startuje a ide. Keby to nekontakt na nejakom obvode v RJ, tak preco po odpojeni od baterie sa auto znova pohne :?: .
13.7.2017
Vymenena RJ za použitu z havarovaneho auta za 250€, výmena 50€ :? .Podla majitela neboli ziadne problemy s RJ. :lol:
zase chyba loose connections ale bez ASR failure :cry:
Podla posledných vypisov chyb nova chyba - snimac klepania motora- ale to asi nebude ta chyba, co zastavi auto. :?:
Naposledy upravil(a) Bela dne 13 črc 2017, 06:37, celkem upraveno 4 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Riadiaca jednotka ? ASR failure, loose connections

Příspěvek od liborko »

Nevim no. Na internetu na toto téma dostaneš všude odpověď : jedině novou řj či repasi .A u mě pomohl rebaling řídící jednotky za nějakých 188eur v odborné firmě. Novou jednotku jsem viděl na polském aukru za nějakých cca 450eur
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Odpovědět

Zpět na „Stilo“