životnost turbodmychadla a DPF filtru Bravo 1,9 110KW

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
camelX
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 18 bře 2011, 11:58

životnost turbodmychadla a DPF filtru Bravo 1,9 110KW

Příspěvek od camelX »

Zdravím, máte nekdo zkusenosti jakou životnost ma turbodmychadlo na fiatu Bravo 1,9 110Kw a zda je lepsi koupit potom uplne nove a nebo reparovane?
To stejne i ohledne filtru pevnych častic zatim teda vypaluje každych cca 700-800km i když mi to prijde celkem často ale děla to tak od doby co mám auto což je už 6let předemnou je mel jiny majitel 4roky
momentalne mám najeto 170tisíc Km proto se ptám na tyto dvě veci počítam že jejich životnost se muže pohybovat kolem 200tisic najetych.

dík za odpověď
Reklama
 

Mchael
Fiaťák
Příspěvky: 58
Registrován: 02 srp 2016, 14:45
Bydliště: Trenčín

Re: životnost turbodmychadla a DPF filtru Bravo 1,9 110KW

Příspěvek od Mchael »

Ťažko povedať, či dostaneš konkrétnu odpoveď od niekoho. Veľa toho závisí práve od Teba. Ak jazdíš ako človek a s rozumom do 250k km môžeš mať s prehľadom pokoj
Fiat Bravo II, 1.9 JTDm 88Kw Emotion, 2007, Rosso Orgoglioso
turbom
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 481
Registrován: 24 dub 2008, 22:19
Bydliště: Havl. Brod. a okoli

Re: životnost turbodmychadla a DPF filtru Bravo 1,9 110KW

Příspěvek od turbom »

Ted jsem to trochu resil, tak napisu svoje poznatky. Repasovana turba jsou osemetna. Nekteri ti slibují repas za 6az 7000kc, ale velmi by me zajimalo, jakym zpusobem to delaji a jak dlouho pak to turbo vydrzi. Vetsina techto firem sidli u polskych hranic, takze asi vime odkud vitr vane. Napr. Firma rematurbo dela podle me lepsi repasi a turbo pak vyvazuje na stroji k tomu urcenem. Ale zaplatis o nekolik tisic vice. Nejlepsi je zrepasovat svoje turbo jeste neznicene. Jak ti vlitne vrtulka s hrideli pryc v lepsim pripade do vyfuku a jeste znici telo turba a svody, uz nic nezrepasujes. Cele turbo je na odpis. Jak zacne hvizdat, na nic necekat a repas u kvalitni firmy.
2008- Fiat Bravo 1.4 T-jet 110kw Emotion +LPG Stag Q-BOX. 2008 Fiat Linea-1.4 T-jet 88kw
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“