vykon motora sa bere ako skrita zavada..?

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
MarShall
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 26 zář 2006, 13:39

vykon motora sa bere ako skrita zavada..?

Příspěvek od MarShall »

kupil som v bazare Fiat Brava 16 16V r.1998 ten motor nema vobec vykon uz som skusal vymenit aj vyfuk(ten bol vadny),..a nic stale to nema tah,pol roka je tam zmluva na skrite zavady da sa to auto vratit bere sa to ako skrita zavada..? nema stým dakto skusenosti..?? pls. rychlo...dik vopred
Reklama
 

nico_sk
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 23 říj 2006, 11:10
Bydliště: SR

Příspěvek od nico_sk »

Podla mna urcite, ist na diagnostiku co to ukaze, moze to byt vadna lambda alebo upchaty katalyzator, ale ten sa ti neukaze na diagnostike..
A potom tam zavolat, resp. nejakou pisomnou formou but ziadat odstranenie zavady alebo uhradit naklady na opravu. ALe sprav to cim skor, nech to nemoze zvalit na teba, ze si to ty dototo...
Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

Re: vykon motora sa bere ako skrita zavada..?

Příspěvek od Dodo-multipla »

MarShall píše:kupil som v bazare Fiat Brava 16 16V r.1998 ten motor nema vobec vykon uz som skusal vymenit aj vyfuk(ten bol vadny),..a nic stale to nema tah,pol roka je tam zmluva na skrite zavady da sa to auto vratit bere sa to ako skrita zavada..? nema stým dakto skusenosti..?? pls. rychlo...dik vopred
a co to zakladni, vymenit svicky a dat novy vzduchovy filtr
pak jedine dojit s tim na motorovou brzdu a zmerit vykon
pokud bude vyrazne odlisny, tak bych se pokusil s bazarem domluvit
MarShall
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 26 zář 2006, 13:39

Příspěvek od MarShall »

Na diagnostike bol...nebolo zistene nic lambda sonda funguje,...katalizator a vyfuk boly prepchavane,.lebo ty kokoti s bazaru do vyfuku a katalizatoru napchali tie drotene umyvacky na riad aby to slo potichu aspon 30 ich tam bolo,..tak to bolo odstranene ale aj tak nic,..stale to nema vykon...ja už neviem co stým..:(
bestripper
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 01 led 2007, 22:43

Příspěvek od bestripper »

MarShall píše:Na diagnostike bol...nebolo zistene nic lambda sonda funguje,...katalizator a vyfuk boly prepchavane,.lebo ty kokoti s bazaru do vyfuku a katalizatoru napchali tie drotene umyvacky na riad aby to slo potichu aspon 30 ich tam bolo,..tak to bolo odstranene ale aj tak nic,..stale to nema vykon...ja už neviem co stým..:(
To s tymi dratenkamy je fakt pekne svinstvo... :!:
nico_sk
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 23 říj 2006, 11:10
Bydliště: SR

Příspěvek od nico_sk »

No tak este skusit zmerat kompresiu, alebo jeden tu mal tiez podobny problem a pri vymene rozvodoveho remena mal posunute casovanie...
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“