Úpravičky

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
David Fire
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 19 led 2007, 20:17
Bydliště: Blansko

Úpravičky

Příspěvek od David Fire »

Ahojky, díval jsem se všude na internetu, našel jsem strašně málo nárazníků,hlavně tedy prahů, jenom jedny mračítka (od mattiga) a vůbec.Je nějaký e-shop na tyto díly a nejlépe s atestem.O motorových dílech ani nemluvim... Děkuji. Obrázek
Fiat Uno 1.0 Fire
Zkuste tohle
http://www.travian.cz/?uc=cz6_40913
Reklama
 

karlson
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 30 dub 2007, 22:38
Bydliště: okr Pribram

uko

Příspěvek od karlson »

zdarec partaku koukam ze mas taky problemy neco sehnat na unko,jo autak je to bezvadnej ale s tim vyberem je to horsi.nekde sem videl ze neco jde z wolksvagenu polo jako zadni naraznik ale musi se hodne poupravit.jinac hledam a nenachazim zadne plastove rozsirovaci lemy,prahy atd nemluve o celkove rozsirovaci souprave od nejakeho dodavatele myslim ze jse jmenuje Horman pokud nekdy zavitas a prectes si muj vzkaz tak se ozvy.jinak tvoje unko vypada moc dobre,ja mam jeste takovou tu nakupni tasku hranace.rv 1985.kdyz tak se podivej na seznamu na profil motorsportELIS a tam je moje peklo.zatim zdar Karlos.
Madgreek#1
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 03 dub 2007, 14:40

Příspěvek od Madgreek#1 »

Tady jsou oficiální stránky německého úpravce.
http://www.hoermann-motorsport.de
maplik
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 27 pro 2007, 23:06
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od maplik »

No neviem, nechcem byt mudry, ja som toho na internete tiez vela nenasiel... Skus : www.sportovniautodoplnky.cz . daj si vyhladat vyraz UNO a tam su nejake original predne a zadne tuningove narazniky a ine veci na uno. Inak mam s tym dobre skusenosti, vzdy mi odtial prislo vsetko a bolo to OK..... a co sa tyka podbehov, skus univerzalne laminaty a daj to spravit nejakemu odbornikovi. ja sa na to tiez chystam toto leto, podbehy uz mam. len je s tym vela roboty a babracka.
Fiat UNO logo
SAVOND
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 23 zář 2006, 14:04

Příspěvek od SAVOND »

Tuningovy prahy možná sednou z Favorita, kamoš něco takovyho dával na UNO. Po malé úpravě... jinak to vypadalo OK.
Odpovědět

Zpět na „Uno“