AUDIO - Kabely k zadním repro

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

hrobar
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 24 zář 2006, 10:42
Bydliště: Havířov

AUDIO - Kabely k zadním repro

Příspěvek od hrobar »

Chystám se montovat repro dozadu a nemužu nikde najit dráty.Kde mam začit hledat když od radia je vyvod na 4x repro. Kolem podběhu v kufru jsem hledal ale marně.Nevím jestli je to tahané sloupkem a stropem nebo kolem prahu.Original radio je sice jen na přední repraky ale doufám že je tam příprava i na zadek.Díky
Reklama
 

eroz
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 11 úno 2007, 14:04
Bydliště: slovensko, prievidza

Příspěvek od eroz »

no tak ja by som na to bol tiez zvedavy... lebo tiez sa chystam dat repro aj do zadu. a chcem sa ta spytat, kam ides tie reproduktory davat?! do tych mriezok co je tam original ako priprava na to repro, lebo tam sa mesti tak max. 10 cm repro..... alebo tie repro chces dat niekam inam?? teda tak to aspon je u punta II. ake mas ty?
mkII 1,9 JTD - cuore sportivo
dedo.miki
Fiaťák
Příspěvky: 197
Registrován: 04 led 2007, 16:35
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Pokial bola predpríprava na rádio tak káble by mali končiť v prednom stlpiku na spodku pri prahu.Či máš predprípravu zistíš či z rádia sú zapojené vývody na repráky všetky.Schémy máš na mojom webe:http://dedo.miki.szm.com//autoelektroservis-blesk.html
hrobar
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 24 zář 2006, 10:42
Bydliště: Havířov

Repro

Příspěvek od hrobar »

Nechal jsem si udělat plato protože do toho originalu se tam neda nic moc dat a dexonu v Ostravě nakoupil podre rady repro vyšlo to asi cca 3000.- a nepotřebuju zesak postavil mi to na miru radia. A ty kable budu tahat nove ty puvodní jsou moc tenke.
.:: Tomi ::.
Začátečník
Příspěvky: 23
Registrován: 23 led 2008, 19:24
Bydliště: MI

Příspěvek od .:: Tomi ::. »

Ak mas punto mk1, thak ja mam povodne kable tahane od radia po lavej strane. Su chovane pod prahovymi listami a rozdelene ich mam pod zadnymi sedadlami. Kedze ja zadne sedadla skoro nikdy nesklapam. Jedine ked vysavam auto. XIXI
Vette
Fiaťák
Příspěvky: 50
Registrován: 26 srp 2007, 17:22
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Vette »

noo ja mam punto II mam z ISO konektoru vyvody na zadne repro ale nemozem ich vobec najst hladal som ich v prednom stlpiku pri prahu ale bud som slepy alebo neviem...nasli ste to uz ktosi?
Punto II 1,9JTD 80kw
Vette
Fiaťák
Příspěvky: 50
Registrován: 26 srp 2007, 17:22
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Vette »

to tu fakt nikdo z vas tie kable k zadnym repro nenasiel? sa mi nechce verit...
Punto II 1,9JTD 80kw
Sob
Znalec
Příspěvky: 603
Registrován: 30 črc 2006, 14:27
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sob »

Budes muse asi tahat od iso konektoru,většinou jsou jen repro vepredu a v isu jsou nachystany dozadu,ale to je vše
Vette
Fiaťák
Příspěvky: 50
Registrován: 26 srp 2007, 17:22
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Vette »

Sob píše:Budes muse asi tahat od iso konektoru,většinou jsou jen repro vepredu a v isu jsou nachystany dozadu,ale to je vše
a sakra to sa mi zrovna moc nechce uz som raz tahal kable a bola to ina prplacka...no co uz budem musiet :?
Punto II 1,9JTD 80kw
Vette
Fiaťák
Příspěvky: 50
Registrován: 26 srp 2007, 17:22
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Vette »

noo tak vcera som tie kable natiahol nanovo ustrihol som povodne z iso konektoru a bolo vybavene...
Punto II 1,9JTD 80kw
Uživatelský avatar
Goofy
Fiaťák
Příspěvky: 67
Registrován: 19 bře 2008, 20:43
Bydliště: Slovakia, MA

Příspěvek od Goofy »

neviete nahodou niekto ze kolko asi tak tie origo kable k zadnym repro vydrzia? co tam na ne mozem zapojit tak aby kable nezhoraly
Fiat punto 1.2 8V, MK2b
Petan20
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 18 bře 2008, 22:40

Příspěvek od Petan20 »

Goofy: dle toho co na nich budeš chtít dělat že jo ... já mám normální kabely co jsem si koupil v elektru silnější a nešetřím je a jedou a dlouho už... ale už přemýšlím o koax. ale měly by vydržet záleží na to kolik jím chceš dávat že jo
Uživatelský avatar
Noinu27
Fiaťák
Příspěvky: 89
Registrován: 28 led 2008, 12:44
Bydliště: Slovensko-vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Noinu27 »

Tenky koax je super vec pri vyssom vykone, ale na 60 Wat neuvydis rozdiel.. Ja som musel tahat kabelaz po prahoch sam, ziadna predpriprava tam nebola... Ale odporucam tahat pravy po pravej a lavy po lavej strane... Nedavajte ich na jednu stranu a kabelaz potom po zadnej doske!!!
[b]Fiat Punto ACT 1,2 RED DEVIL 2010[/b]
daron521
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 29 zář 2010, 23:06
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO - Kabely k zadním repro

Příspěvek od daron521 »

Nazdar nechcem zakladať novú tému tak píšem sem, kúpil som nové rádio s výstupom na woofer tak chcem ťahať káble dozadu do kufra. Nevie mi niekto poradiť kadiaľ to potiahnúť dnes som sa s tým sral asi 2 hodky no neprišiel som nato. Sú tám na bokoch akoby 2 diery. Bol by som veľmi vďačný za nejaký trik:).
Uživatelský avatar
phaeton_esc
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 27 črc 2008, 17:57
Bydliště: Lovosice

Re: AUDIO - Kabely k zadním repro

Příspěvek od phaeton_esc »

nejlíp se to táhne pod plastama, takže odendat vnitřní kryty prahů a táhnout tamtudy..práce na chvilku :)
bylo
Fiat Punto Mk1 1.7D 1996
je
Fiat Stilo MW 1.6 16v 2004 LPG BRC
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“