Kde koupit Multiplu ... ?

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
bubo.cz
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 04 dub 2007, 13:12

Kde koupit Multiplu ... ?

Příspěvek od bubo.cz »

Zdravím všechny příznivce výše zmíněného extravagantního, ale o to zajímavějšího vozítka.

Rádi bychom v dohledné době rozšířili Vaše řady, protože Multipla nás uchvátila už dávno, ale až teď uzrála doba a počet členů rodiny k tomuto kroku.

Dovolil bych si Vás tedy oslovit s prosbou o tipy na koupi Multiply. Zde jsou mé představy ...

Bohužel to bude vůz druhé (vlastně třetí .) generace, tedy současný model s rádoby kultivovaným vzhledem, který však udělal víc škody než užitku, ale co se dá dělat. Chceme novější auto, tzn. ročník max. 2005, lépe 2006. Ročně najezdíme cca 20 tis. km, takže vystačíme spíše se základním benzínovým motorem, i když vím, že JTD jsou sqělé :) Výbavu bych si představoval ve stupni Dynamic, tzn. vč. klimatizace a hlavně posuvných sedadel, verze s lednicí místo předního prostředního sedadla není na škodu.

Raději bych vůz z českých luhů a hájů, necítím se na to pořídit si to venku. Max. jej nechat dovést nějakou osvědčenou společností. Bohužel se mi zdá, že nabídka dle mých představ není přiliš široká, proto zkouším toto fórum a tuším, že bude kapku problém odpovídající vůz nalézt :(

Předem všem děkuji za tipy :)
Reklama
 

Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Dodo-multipla »

jen bych asi doporucil hledat auto bez lednice, ona zase tolik nefunguje a vzdy se za par kacek da dokoupit solo a napojit v kufru na 12V rozvod
pokud je multipla s lednici, nahrada za sedadlo je velice narocna
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Poradil bych obrátit se přímo na některého dealera Fiat. Já jsem se bavil s jedním u nás na Moravě a říkal, že FIAT ČR občas nabízí nějakou tu 1 - 3 roky starou Multinku za docela rozumnou cenu k odkoupení. Jedná se prý buď o předváděcí auta, či o vozy používané servisními techniky k výjezdům...
Danb
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 20 úno 2007, 21:55

Příspěvek od Danb »

O jedné bych věděl, má ji manželka majitele Fiatu ( Honza Kalina ) v ČB a je k mání. Já jsem si nakonec vzal novou, ale mají ji moc pěknou. Je to ale JTD bez lednice :D Mám JTD s lednicí... :twisted:
bubo.cz
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 04 dub 2007, 13:12

Příspěvek od bubo.cz »

To Danb: Díky za tip, sice to je trochu z ruky, ale určitě to prověřím :)
kaktusenka
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 04 zář 2006, 22:26
Bydliště: Karlsbad

Příspěvek od kaktusenka »

Na multině je odkaz na firmu Plesl.
Momentálně tam má pěknou JTD za 160.000.
Jinak BBB bazar má v K.Varech pravidelně jednu nebo dvě k prodeji.
bubo.cz
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 04 dub 2007, 13:12

Příspěvek od bubo.cz »

kaktusenka píše:Na multině je odkaz na firmu Plesl.
Momentálně tam má pěknou JTD za 160.000.
Jinak BBB bazar má v K.Varech pravidelně jednu nebo dvě k prodeji.
Díky za tipy, ale raději bych něco novějšího.
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

bubo.cz píše:
kaktusenka píše:Na multině je odkaz na firmu Plesl.
Momentálně tam má pěknou JTD za 160.000.
Jinak BBB bazar má v K.Varech pravidelně jednu nebo dvě k prodeji.
Díky za tipy, ale raději bych něco novějšího.
Ahoj, koukni na www.multiplaklub.cz a v Návštěvní knize tam kdosi nabízí 2 roky starou Mulťu. Třeba to bude to, co hledáš.
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Servis“