Ubúdajúce schopné servisy.

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
Designer
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 302
Registrován: 13 led 2020, 08:38

Ubúdajúce schopné servisy.

Příspěvek od Designer »

Nadhodím takú skôr úvahu - neviem či mám len ja taký pocit, no zdá sa, že pomaly ubúda servisov/mechanikov - ktorí za normálne ceny urobia poctivú robotu. Za posledné 2 roky som vystriedal dvoch - a cena premrštená a práca odfláknutá. Teraz som zdá sa našiel človeka čo urobí robotu tak, ako som bol zvyknutý - rozumie sa tomu, kukne aj nalavo napravo ... a cena je v poriadku.
Reklama
 

Vladka1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 469
Registrován: 20 úno 2020, 11:39

Re: Ubúdajúce schopné servisy.

Příspěvek od Vladka1 »

Řekl bych dobrých bez ohledu na cenu je tak 10% a dobrých levných jestli 1% tak je to moc... Nejvíc lemplů je v autorizákách - sice maj drahou hodinovku ale mechanikům platí málo = dobrý zdrhnou = neplatí se kvalita ale kravaťák co uvaří kafíčko...
Tahle situace mě donutila dělat to radši sám, jako bonus to je levnější a obvykle i časově to vychází líp - nemusim se objednávat, čekat na termín, vozit to tam a pak vyzvedávat.. A bývá to levnější i když se kupuje nářadí na jednu akci a to beru opravdu kvalitní díly, takže to pak funguje řádově dýl než předražená čína ze servisu.. Mám i jistotu že tam je opravdu účtovaný díl atd. atd.
Bohužel aut je mraky, nestíhaj ani lemplové tak se to nezmění. Kdo si to neumí udělat sám tak tam prostě musí a platí jejich cenu za často nekvalitní práci i díly.. Kontrola nefunguje - ideálně zákazník agent a když to je ojebaný tak sebrat licenci (ovšem s tim by se taky fikslovalo - nedáš úplatek tak ti něco najdem, dáš úplatek tak jsme nic neviděli)
Uživatelský avatar
Designer
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 302
Registrován: 13 led 2020, 08:38

Re: Ubúdajúce schopné servisy.

Příspěvek od Designer »

no ja si nemam moznosť opraviť vela veci sam - zdravotné problemy a neni kde - panelak. Ale tuším sa mi podarilo najst mechanika čo je ok - klop klop. Uvidime
Odpovědět

Zpět na „Idea“