Vykrivenej volant

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
patriot99
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 211
Registrován: 05 úno 2012, 15:19

Vykrivenej volant

Příspěvek od patriot99 »

Dobry den, chci se zeptat, po vymene hrebenu rizeni mam volant pul otacky do prava, pomuze kalibrace snimace uhlu rizeni? V servisu mi bylo tvrzeno, ze mam vadnej hreben rizeni... Co se mi moc nezda. Jedna se o Fiat Ideu 1.4 70kW r.v 2008, diky za odpoved.
Fiat Punto 1.2 59kW
Reklama
 

Peter_SK
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 08 srp 2021, 17:56

Re: Vykrivenej volant

Příspěvek od Peter_SK »

Neviem prečo si menil riadenie. Ak nie kvoli búračke tak v servise ti mali urobiť aj geometriu neviem co to je za servis ale asi nejaky spod zeme.
Napis mi na mail kapcak@azet.sk ak potrebujes pomoct.
Vladka1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 469
Registrován: 20 úno 2020, 11:39

Re: Vykrivenej volant

Příspěvek od Vladka1 »

Proč měnili hřeben??? Jinak kecaj jen to neumí. Geometrie včetně kalibrace řízení na středovou polohu (snímač natočení - střed. poloha se nastavuje diagnostikou). Reklamuj nesprávně provedenou výměnu hřebene. Nebo spíš je lepší obětovat prachy a dát to někomu kdo to opravdu umí - lempl ti to akorát dojebe ještě víc...
patriot99
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 211
Registrován: 05 úno 2012, 15:19

Re: Vykrivenej volant

Příspěvek od patriot99 »

Spirit Wolker mi uz rekl, ze hreben je spatne mechanicky nastavenej. Pul otacky volantu uz nejde nijak seridit... Ani nijak osadit :( Hreben nebyl novej, ale repasovanej.
Fiat Punto 1.2 59kW
Uživatelský avatar
Designer
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 302
Registrován: 13 led 2020, 08:38

Re: Vykrivenej volantg

Příspěvek od Designer »

aj ja som na Idey menil riadenie - cela predna aj zadna naprava na tom aute je na.ipču .... akože fakt. To stara Marea ma všetko pevne - poctive a Idea oproti tomu ma napravy ako z hliny :roll:
Odpovědět

Zpět na „Idea“