HELP - zamlzeni oken pri vytapeni

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Jook

HELP - zamlzeni oken pri vytapeni

Příspěvek od Jook »

Zdravim. Koupil jsem starsi Punto 55 (rok99) a mam porad problemy s tim, ze kdyz zapnu topeni, tak se zakratko auto zevnitr cele zamli a uz se neodmlzi - je nutne to stirat nejakym hadrem, aby clovek videl ven. Cim to tak muze byt? Kolega objevil, ze tam neni pylovy filtr, ale nevim, jestli to tim je. Voda v chlazeni neubyva...
Diky moc za jakoukoli napovedu
Jook
Reklama
 

Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

ja by som problém videl v tom,že máš stále spustený vnútorný okruh.Takže vzduch sa nevymieňa s vonkajším.
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
acreb
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 11 lis 2005, 01:36
Bydliště: Litoměřice

zamlžení

Příspěvek od acreb »

Peto Fiat píše:ja by som problém videl v tom,že máš stále spustený vnútorný okruh.Takže vzduch sa nevymieňa s vonkajším.



Mě se to taky šíleně zamlžuje a vnitřní okruh mám vypnutý.
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: zamlžení

Příspěvek od poitromasoni »

acreb píše:
Peto Fiat píše:ja by som problém videl v tom,že máš stále spustený vnútorný okruh.Takže vzduch sa nevymieňa s vonkajším.
take se mi mlzi interier tak ci tak :shock:



Mě se to taky šíleně zamlžuje a vnitřní okruh mám vypnutý.
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

no me jen zezacatku kdyz auto nekde dlouho stoji a mrzne. akdyz zapnu vetrak tak predni okno a moje dve bocni se odmlzi ale ty za mnou(mam 5dv) jsou furt zamlzene.... ale taky to trva nez se odmlzi ty predni :roll:
ja uz si ale zvykla a nejak to neresim :wink:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Jook

Příspěvek od Jook »

Diky moc vsem
Vnitrni okruh mam vypnuty, a nasavani je vycisteny. Nema tam bejt nejakej filtr??
Diky
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No prave ten filtr ti muze zpusobovat zamlzovani... Pokud tam neni, jenom dobre... Me voda taky nejak neubyvala, ale pak sem zjistil, ze me pomalinku prosakuje voda z topeni a mlzilo se to jako kraaava. No a ostatne i smrdelo... A funguje ti ten votocnej cudl, co ti smeruje luft?
Hustokrutost
mischo8
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 20 led 2006, 21:19
Bydliště: Slovensko - Bratislava

punto zahmlené okná

Příspěvek od mischo8 »

Mám ten istý problém ako Katy.
Tiež som si už zvykol, moje punto je 2 mod.188.
Ale s tým vnútorným okruhom je to tiež pravda,ak je zavretý tak sa auto 100% zamlží ak ho otvoríš tou páčkou pri gombíkoch na kúrenie tak by to malo prestať. Ja a Kate pravdepodobne také štastie nemáme,už som skúšal všeličo ale chybu som nenašiel. :cry:
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

ja uz sleduju zmenu - kdyz dam ventilator do polohy aby foukal JEN NA predni okno , tak se po chvili odmlzi i ty okynka za mnou :))))))
pac vsechen vzduch je soustreden jen do te jedne polohy,kdyz to dam na tri polohy (stred,okno,nohy) tak nic moc. :wink:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
mischo8
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 20 led 2006, 21:19
Bydliště: Slovensko - Bratislava

reakcia na katy

Příspěvek od mischo8 »

katy to máš šťastie,u mňa to nefunguje, vpredu sahara vzadu vozím mrázika. :lol:
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: reakcia na katy

Příspěvek od Katy »

mischo8 píše:katy to máš šťastie,u mňa to nefunguje, vpredu sahara vzadu vozím mrázika. :lol:
:lol:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Mark L.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 15 lis 2006, 10:59
Bydliště: Zastávka u Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark L. »

Tak jsem se stal taky tim stastlivcem, kterymu propousti radiator topeni na Mk I. Uz jsem tu nekde vycetl a i v aute si potvrdil, ze abych se k radiatoru dostal musim sundat celou palubovku. Hmmm, moc se tesim :( Do Punta Mk I. se dodavaji dva typy radiatoru s rozdilnyma rozmerama Valeo 200x175x40 a Magnetti Marelli 180x195x40. Je tu nekdo kdo uz to menil a poradi, jestli jsou zamenny, nebo musim napred zjistit co tam mam a pak teprve shanet prislusny novy radiator?
Je to moc fajn dychat fridex za jizdy. Predpokladam, ze kdyby minuly majitel poslechl doporuceni z navodu k autu a pouzil Paraflu a ne Fridex, nemuselo se to stat. Zajimavy je, ze se mi okna nemlzi vic nez normalne.
petyrekk
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 20 bře 2006, 10:57
Bydliště: VYSOČINA

Příspěvek od petyrekk »

Řešení by tu bylo.Zajeď do Fiatu,podle VINka Ti zjistí jaký radiátor topení tam je.Pokud Ti řeknou objednací číslo,tak podle něj si už můžeš objednat jinde repliku.Cena origo je kolem čtyřech tisíc,replika kolem patnácti set korun. :shock:
KAŽDÝ PRACUJE JAK UMÍ.A NĚKDO JEŠTĚ HŮŘ
Milsn
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 09 čer 2006, 22:16
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milsn »

Koukni zpět do starší diskuze,pocení skel jsem taky řešil.Sáknutí radiátoru jde zabránit speciálním přípravkem do chladící kapaliny - vyzkoušeno.
Uživatelský avatar
Mark L.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 15 lis 2006, 10:59
Bydliště: Zastávka u Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark L. »

Temto vecem ja neverim. Co na to asi rika termostat, nebo cerpadlo?
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“