nový Bravo

Moderátor: peta.smolik

Zamčeno
Vendelín
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 18 bře 2006, 09:28
Bydliště: Ústí nad Labem

nový Bravo

Příspěvek od Vendelín »

já nevim ,,je to sakra otázka jestli se líbí nový Bravo,,,osobně mam tenhle názor,,,nový Bravo se mi nelíbí,měl sem Brava 97,krásný auto,pohodlí,klid,ticho...dálnice byla tip....šlápnul a pryč,krásný,mnohem hezčí a i když teď mam jiný ,pořád se k tomu autu vracim,nikdy mně nenechalo na holičkách .Otázka proč sem ho dal pryč? Koroze. Jinak ZLATO
Reklama
 

Komár
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 02 kvě 2006, 14:29
Bydliště: Pha

Příspěvek od Komár »

Vendelíne, nechci ti nějak oponovat, ale pokud tvé auto nebylo bořené a opravené z neorigo dílů, tak Brav(o)a nehnije.
Komár
jednadvašestnáctvé
http://www.fiatbravaklub.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Vendelín
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 18 bře 2006, 09:28
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Vendelín »

Komár píše:Vendelíne, nechci ti nějak oponovat, ale pokud tvé auto nebylo bořené a opravené z neorigo dílů, tak Brav(o)a nehnije.
jednoduchá odpověď:to auto co sem měl nebylo nikdy bouraný,nebylo to Bravo ale Brava a že ta koroze si s nim začla sakra hrát,nehledě k tomu že bylo v garáži je neoddiskutovatelné,,,horní lemy zadních blatníků směrem k zadním lampám ,pod tou spodní slzou vzadu na lampě taktéž,prahy taktéž a poměrně dost,karoserie byla pozinkovaná ,to bylo poznat ve předu na blatníku,jak to bylo ošlehaný od předního kola,tam ale taky ,prostě takhle ,je to auto za který bych dal ruku do ohně ale v tomhle směru sem měl asi smůlu.Přeju hodně štěstí s tim tvým ale jinak jak sem psal ,ZLATO
Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

uz tu jednu tému pre nové bravo máme takze by smo bol nerád keby sa zakladali duplicitne temy.Potom je to neprehladne.

BTW:newem o tom ze by brava mala problémy s koroziou.moja urcite nie.
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
Komár
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 02 kvě 2006, 14:29
Bydliště: Pha

Příspěvek od Komár »

Vendelíne, zda Bravo nebo Brava nemá vliv na tvou korozi. Jsi první koho vidím, kdo si stěžuje na korozi nebouraného Fiata Bravo, Brava. Taky jsem se svým vágnem spokojený.
Komár
jednadvašestnáctvé
http://www.fiatbravaklub.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Slavisimo
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 28 srp 2005, 17:11
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavisimo »

Musela to byt borka nebo nejak opravovany...rez sem nevidel :roll:
BMW Power - Forever
prevod
Fiaťák
Příspěvky: 114
Registrován: 13 zář 2005, 13:51
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prevod »

Peto Fiat píše:uz tu jednu tému pre nové bravo máme takze by smo bol nerád keby sa zakladali duplicitne temy.Potom je to neprehladne.
suhlasim , lock ...
https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=3290
Zamčeno

Zpět na „Bravo / Brava“