Okna a ovladani

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
DaMe
Fiaťák
Příspěvky: 85
Registrován: 25 úno 2007, 11:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Okna a ovladani

Příspěvek od DaMe »

mam problem se stahovanim okna spolujezdce neslo mi tlacitko na stahovani okna ale nahoru jo tak jsem zkusil sehnat novy a kdyz sem ho prehodil tak nejelo tak jsem to zkusil vymenit za dalsi a taky nic nevim v ce to muze byt nemate stim nekdo zkusenosti a nejde mi stahovat okno ani ridice tak me napadlo ovladaci rele ze ma spatny kontakt ale nevim kde je umisteno diky za rady..
Reklama
 

hansol720p
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 22 bře 2007, 16:29

Příspěvek od hansol720p »

tieto spinace na okna som mal aj ja prehorene takze mi stacilo ich precistit a vsetko bolo ok.Skus sa pozriet na spinace vodicovej strany,myslim ze je to vzajomne prepojene.Davam ti sem aj prislusne foto a schemu. Obrázek Obrázek
DaMe
Fiaťák
Příspěvky: 85
Registrován: 25 úno 2007, 11:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaMe »

ted zalezi jesti je to opravdu propojeno nebo ne mam totiz odpojeny ovladac u spolujezdce a tim padem by to nejelo a ten vypinac mam rozbitej takze nevim jestli mi to uz jede nebo ne je to teda propojeny?
coyote
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2005, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coyote »

DaMe píše:ted zalezi jesti je to opravdu propojeno nebo ne mam totiz odpojeny ovladac u spolujezdce a tim padem by to nejelo a ten vypinac mam rozbitej takze nevim jestli mi to uz jede nebo ne je to teda propojeny?
Bez vypínače u spolujezdce ti to nepojede. Propojuje totiž vedení od řidiče s motorem okna...
Alfa Romeo 147 JTD
Fiat Marea Weekend TD100
ex Fiat Bravo 1.8 GT
ex Fiat Punto 1.7 TD
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
DaMe
Fiaťák
Příspěvky: 85
Registrován: 25 úno 2007, 11:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaMe »

Supr dik
Nevedel bys nejakou dalsi radu kdyz pripojim ovladac a furt mi to nejede...jestli njaky relatko nebo co..
mel sem jiny ovladac a nejel..
hansol720p
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 22 bře 2007, 16:29

Příspěvek od hansol720p »

V kazdom pripade pozri tlacitko na vodicovej strane.tie kontakty v nom byvaju prepalene od od prudu ktory nim prechadza.staci to pekne osmirglovat.len to rozoberaj opatrne.treba najprv odspajkovat dosku plosneho spoja a potom vytiahnut.
DaMe
Fiaťák
Příspěvky: 85
Registrován: 25 úno 2007, 11:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaMe »

uz to mam v poho bylo to spatnou pojistkou byla slabsi tak se prepalila uz je to v poho...
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“