Ukazatel paliva

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
shine

Ukazatel paliva

Příspěvek od shine »

Zdravím všechny a prosím o radu. Ručička ukazatele paliva si asi před měsícem začala dělat co chce. Pokud mám méně než půl nádrže, klesne při jízdě až na minimum, po chvilce ukazuje půl nádrže a pod. Prostě není spolehnutí na ukazatel stavu paliva. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Nechce se mi hned do servisu. Díky moc.
Reklama
 

xcornholio
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 21 pro 2005, 20:53
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

ukazatel paliva

Příspěvek od xcornholio »

Ahoj, taky mám tuto zkušenost, ale už mi to zase funguje, asi zapracoval čas. :D Zjistil jsi čím to bylo?
PiP
Začátečník
Příspěvky: 43
Registrován: 03 říj 2005, 10:08
Bydliště: Zvolen

Příspěvek od PiP »

Mal som obdobný problém. Vyriešil som ho pomocou kontoxu. Mal som špatné kontakty. Za zadným sedlom na pravej strane v smere jazdy je šierny plastový kryt 3 skrutky. Po odkrytí sa otvorí prístup na uzáver nádrže sú tam káble so svorkami a hadice s rýchlospojkami. Niekedy stačí postriekať kontakty po rozpojení svoriek. Ak to nepomôže treba vybrať a vyčistiť celý plavák. Po odpojení káblov a hadíc (rýchlospojky) sa uvolní veľká plastová matica (pomocou kladiva a tvršieho dreva) a vyberie sa plavák. Pred rozobratím treba plavák namočiť do teplej vody aby sa pri rozoberaní nedolámali plastové držiaky.
vilo
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 27 bře 2007, 23:07
Bydliště: KE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vilo »

AK je ta biela príruba Bosch tak by som ti vedel poslať nový plovák aj s kontaktom...
BRAVA BRAVA
reeko
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 19 dub 2011, 12:29
Bydliště: Senec

Re: Ukazatel paliva

Příspěvek od reeko »

vyriesil si to?

mne tiez zacal blbnut palivomer. raz ukazuje nulu pricom kontrolka rezervy nesvieti, raz mi ukazoval uplne plnu nadrz, inokedy zas klesala a stupala rucicka podla toho ci som siel do pravotocivej zakruty alebo lavotocivej.. som z toho blbec.. co by to mohlo byt?
FIAT Palio Weekend 1.7 TD
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“