DISKUZE - riadiaca jednotka MK2

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
venep
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 22 kvě 2007, 22:06
Bydliště: kosice

DISKUZE - riadiaca jednotka MK2

Příspěvek od venep »

odisla uz niekomu riadiaca jednotka na mk2 r.v. 2000 1.2 8V?????
Reklama
 

Uživatelský avatar
Timo
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 05 bře 2006, 21:08
Bydliště: Snina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Timo »

Mne odišla, keď auto malo 2 roky. vracal som sa z dovolenky v chorvátsku a asi 15 km pred domovom mi odišla riadiaca jednotka. Najprv som nevedel čo to je, zasvietila kontrolka motora, motor vôbec nemal vykon. Jak som sa dočítal v manuáli, motor sa prepol do nudzového režimu (ako keby išiel na 2 valce) V servise zistili že odišla riadiaca jednotka - výmenný spôsob 18.000 Sk. Nemal som servisnú knižku, auto bolo v záruke ale ja som ho kúpil od ruky bez servisnej knižky, takže smola. S novou RJ som už najazdil skoro 40.000 km a v pohode.
FIAT Punto EVO 1,4 Multiair 77 kW r. v. 2010
venep
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 22 kvě 2007, 22:06
Bydliště: kosice

Příspěvek od venep »

no mne sa vobec neda auto nastartovat vo fiate mi povedali ze na 99% to bude RJ lebo sa neda napojit ani na pocitac tak zvazujem ci novu alebo staru opravit ak sa bude ovsem dat:(((
Patrik
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 10:07
Bydliště: Velká Morava

Příspěvek od Patrik »

Zkus zkontrolovat kabely a konektory vedoucí do RJ. Mně se stalo něco podobného a příčina byla v hlodavci, který mi rozkousal dráty ... RJ byla po opravě svazků OK.
Groupe F.I.A.T. forever ! Uno Turbo i.e. Mk1, Punto 1.2 16V ELX Mk2
venep
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 22 kvě 2007, 22:06
Bydliště: kosice

Příspěvek od venep »

ja ked otocim klucom svieti mi kontrolka kode v poistkach mi tuka jedno relatko .Z fiatu som auto zobral a dal ku autoelektrikarov nech sa nato pozrie lebo menit RJ je to posledne co by som chcel:)
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“