HELP - Jsou cítit výfukové plyny v interieru

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
Vasek
Začátečník
Příspěvky: 47
Registrován: 21 úno 2006, 21:39
Bydliště: Uhersky Brod

HELP - Jsou cítit výfukové plyny v interieru

Příspěvek od Vasek »

V poslední době cítím UVNITŘ auta - hlavně když jedu pomalu nebo stojím s běžícím motorem - výfukové spaliny (možná i trochu s příměsí benzinu). Při zběžné prohlídce auta jsem na nic nepřišel - čím by to mohlo být - neměl někdo podobný problém - kde asi hledat zdroj problému ?
Zkoušel jsem to hledat i v manuálu, ale ten takovou situaci vůbec nepopisuje. :cry:
Vasek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

nemas deravy vyfuk? taky mi to pak takhle cudilo do motorovyho prostoru a do kabiny
vlado72
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 22 říj 2006, 23:15
Bydliště: zvolen

Příspěvek od vlado72 »

pridam svoju skusenost s fiatom 124-ladou2105:
ked som mal netesny spoj vy-fucku medzi 1. a 2. dielom, tak mi prisavalo plyny popri pake rucnej brzdy. skus to pozriet...
Fiat punto II 1.2 8V ELX 2001
Vasek
Začátečník
Příspěvky: 47
Registrován: 21 úno 2006, 21:39
Bydliště: Uhersky Brod

Příspěvek od Vasek »

Zitra pujdu prohlidnou vyfuk zespodu - uvidim. Ale mam ho loni novy. Alespon zadni cast.
Ale nevim, jestli to souvisi s timto problemem - auto hure obcas na 2 tahne nebo spise netahne musim jakoby proslapnout plynovy pedal - aby se to jakoby chytilo. (????)
Dale je zvlastni ze nejvice jsou ty "spaliny" citit kdyz zastavim a potrebuji trochu couvnout. V tom okamziku jako by byl vyfuk primo uvnitr.
Budu rad za jakykoliv tip.
Vasek
Uživatelský avatar
SHANE54
Znalec
Příspěvky: 823
Registrován: 15 čer 2007, 08:42
Bydliště: Lučenec, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHANE54 »

ja som to mal so starym MK1 hlavne ked som isiel do kopca. nejak som to neriesil ale vraj by to mohlo byt deravym vyfukom, ten som mal moc deravy na prvom tlmici (hned za katalyz.) ale vraj to moze byt chyba na sonde co ti vracia nedohorene spaliny nazad. ak je to zle tak ti pusta nedohorene spaliny do vyfuku a ty to citis ako benzinovy zapach. co je na tom pravdy to neviem...
Obrázek
Obrázek
stilo-multiwagon-JTD-dynamic
spominame: Punto MK1 1.2 SX 3D, Punto MK2a 1.2 SX 5D
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“