NEVIM SI RADY

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
karlson
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 30 dub 2007, 22:38
Bydliště: okr Pribram

NEVIM SI RADY

Příspěvek od karlson »

Takze mam problem se svetli na FIAT UNO 900ccm,rv 85 3 dver.mam problem a nevim si rady onehda po bource mi horely kabeli od svetel v prepinaci.takze kdyz jsem vyndal panel s prepinacem zjistil jsem ze prepinac je upalen.sehnal jsem prepinac ze ZASTAVA YUGO FLORIDA 1,4efi RV91.je to naprosto stejny.jenze problem pri zapojeni svetla nefungovaly dal.proto jsem sel po pojistkach ale jsou vsechny v poradku,je tam jedna kostka oskrabal jsem kontakty a najednou funguji obrysova svetla,rikam si parada ale tlumena a dalkova svetla dale nefunguji.sel jsem tedy do pojistkove skrine a celou ji vyndal byli tam zoxidovane tistaky obrousil jsem je dal vse do puvodniho stavu a problem dale pretrva a nevim si stim rady.
OTAZKY:je mozny ze by se nekde kabely prepalili??Je mozne ze to dela prepinac ktery je z jineho auta ale je naprosto stejny???je mozne ze to delaji pojistky???pritom zadna nepraskla.za pripadnou pomoc ktera povede aby svetla svitily ODMENA DOBITI KREDITU ZA 200KC.DEKUJI MOCKRAT.
UNO mam 2 roky ale na tenhle problem nemuzu prijit.dik KAREL
Reklama
 

karlson
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 30 dub 2007, 22:38
Bydliště: okr Pribram

zahada je vyresena.

Příspěvek od karlson »

Zahada je vyresena.byl prekousany kabel od svetel v predu na kostru.Mysi jsou svine.propojeno od obrysovych svetel.zitra se bude tahat novy kablik.
Odpovědět

Zpět na „Uno“