DISKUZE-Celolak,oprava skrabancov,dolakovani dilu....

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

DISKUZE-Celolak,oprava skrabancov,dolakovani dilu....

Příspěvek od Bukshi »

zacala sa mi odlupovat farba na prednom narazniku a zistil som ze tam nie je vobec zaklad :shock: asi to riesil nejaky "odbornik" ... takze sa ide naraznik lakovat ... na zadnom mam nejake male skrabance tak to chcem dat tiez streknut, len neviem co stym, ci to brusit a streknut alebo len stetcom opravit - chlapik v lakovni mi vravel ze stetcom by to malo byt OK - tak co myslite? samozrejme ked uz bude farba tak pojdu aj zrkadla do farby :D

este rozmyslam ci streknut na prednom narazniku (5 dverovy) aj tie cierne casti alebo ich nechat tak :roll:
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
Reklama
 

JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

A na tom zadním nárazníku máš pod lakem základ? Pokud jo a neloupe se to, tak bych to taky udělal jenom štětečkem, když to nebude poznat:) A když už budeš lakovat zrcátka, co to vzít i s klikama? :)
Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

zadny naraznik ma zaklad ten je este z fabriky ... predok bol tuknuty a menili naraznik ...

tie klucky ma ani nepapadli - dobry napad :wink: len neviem ci sa mi ich chce odmontovavat :? uz som raz rozoberal dvere a stacilo mi ... alebo to len mam obalit naokolo a streknut tak? len potom to nebude vyzerat divne? lebo pod klucky asi streknut moc nepojde ... predny naraznik pojde dole ale zadny aj zrkadla zostanu ...
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

No ty kliky musíš odmontovat, to by se olepovalo strašně blbě a bylo by to nejspíš poznat:) A ještě si mužeš hodit do laku ty ochranné lišty na dveřích, pokud je tam máš. to vypadá taky supr:)
Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

hmm ... tie listy tam mam ale tych sa trocha bojim - odlepovat to ... sice keby som to poskodil, tak streknem aj dvere :P ved farba bude ... alebo si myslel nechat ich na dverach a oblepit? no uvidim ci sa mi s tym bude chciet babrat ...
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Tie predne cierne plasty v narazniku urcite nestriekat.. aspon podla mojho nazoru.. zrkadla ano, klucky aj ano.. listy nie.. listy uz ak tak ich dat dolu radsej ako ich striekat..

Inak jedno punto v takej istej farbe ako mas, beha komplet cele modre (cize aj narazniky) po BB.. neviem. je to take ine.. akoze je pekne, ale je take zaroven aj divne :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

Arrow79: nemas nejake foto ??? uz sa cely den snazim zohnat nejake na nete ale zatial nic moc som nenasiel ...

a inak som pozeral uz aj zadne krydlo a rozmyslam ci ho tam dat ... len sa trocha bojim ci to nebude hucat - teraz je punto celkom tiche a nerad by som keby to fucalo, piskalo :s mate niekto skusenosti?[/b]
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

ty boční lišty na dveřích by se museli odlepit, nastříkat a zase je přilepit. olepovat to kolem dokola páskou je blbost:) Drží to na takové oboustranné samolepící pásce. jsou jí tam dva tenký proužky, jeden nahoře a jeden dole:) bud tam pak daš ty pásky nový, nebo to přilepíš nějak jinak:) Ty černý lišty na nárazníku bych asi nelakoval, celkem rádo se to odírá (hlavně na parkovišti) a na tom černým plastu to nejde moc vidět, takže to bych nechal černý. A co ještě nějaky části interiéru? třeba středovej panel? :D
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Johny a nieje lepsie bocne listy dat dolu... a potom ich uz vobec nedavat? ;)

Bukshi, veruze nemam, ale ak pockas, dalsi tyzden ho pojdem odfotit, viem, kde zvykne parkovat.
Punto MK2 1.2 8V ELX
Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

JohnnyBOSS: no interier asi moc nie ... mam tu bledu verziu a celkom to je v pohode si myslim 8)
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

Arrow79: ak by si ho vedel cvaknut to by bolo uplne super ... zatial som videl len jeden obrazok niekde na nete ale uz ani ten neviem najst :s
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

2 Bukshi : Dobře, já jenom hážu návrhy:)
2 Arrow79: Jasně že je to lepší, ale vzhledem k tomu, že nikdo není neomylný a sem tam se může stát, že někdo nějak nešikovně otevře dveře a bouchne ti do auta, tak jsou ty lišty asi celkem praktický. A tím, že je hodíš do laku ve stejný barvě jako auto, tak docílíš toho, že z dálky vypadaj jako by tam nebyly, nebije to do očí a přitom to chrání dveře:) A když už jsou lišty rozflákaný z parkovišť na padrť, tak je sundáš a máš bok auta jako novej:)
Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

JohnnyBOSS ano tie listy sice nevyzeraju moc dobre, ale su fakt prakticke ... jeden cas som ich tiez chcel dat dole, ale zostali prave ako pises kvoli expertom na parkoviskach :wink:
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Johny jasne, chapem. Listy su dobra vec, ja som ich dal dolu, kedze som nemal original a pod nimi je to este horsie ako som si myslel, cize budem na jar striekat dvere (predne urcite).

Bukshi: Pokusim sa teda dalsi tyzden sa tam prejst a odfotit, musi byt ale krajsie ako dnes :D
Punto MK2 1.2 8V ELX
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

Taky bych to potřeboval přestříkat, ale nejsou lowe. Mám v plánu se skamarádit s nějakým lakýrníkem, kterej by mi to auto celý přejel třeba za flašku, nebo za dvě:D Ale nikdo takovej asi neexistuje:D Zatim řešim jenom vnitřek, zdneska jsem potunil repráky:)
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“