Kontrolka vstrikovanie motoru

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
dudley
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 28 srp 2007, 08:52

Kontrolka vstrikovanie motoru

Příspěvek od dudley »

Ahojte. Nedavno mi zacala svietit kontrolka vstrekovania paliva a stale svieti. Zasiel som do servisu a povedali mi, ze mam zoskratovane cidlo snimajuce vonkajsiu teplotu, ktore je umiestnene na lavom prednom zrkatku. Chcem sa spytat, moze to byt tymto skratom? A za druhe, v servise toto cidlo nevedia zohnat, tak ci mi neporadite kde ho zohnat, alebo ako ho nahradit, pripadne nejako obist tuto kontrolu.
Dakujem.

Jo, mam Fiat Palio Weekend 1.2 16V rok vyroby 2003.
Reklama
 

pfeit
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 04 říj 2007, 17:47

Příspěvek od pfeit »

Měl jsem to stejný,mám tež 16V 1,2 z roku 2002
Byly to káble od svíček proražený,auto špatně jelo ztrácelo výkon a před dvěma léty to udajně byla škrtici klapka.tak si vyber.
Brano76
Začátečník
Příspěvky: 23
Registrován: 03 pro 2008, 16:11
Bydliště: Slovensko

Re: Kontrolka vstrikovanie motoru

Příspěvek od Brano76 »

Mne ta kontrolka svieti skoro stale kym je studeny motor,ked sa zohreje tak zhasne,ale niekedy na kratko zasvieti aj pri zohriatom motore.Nemusim ani pozerat na pristrojovku,citim aj na vykone ked zhasne.....a niekedy mi kolisu otacky na volnobehu,a to hlavne pri zohriatom aute....nestava sa to casto,mam sa preto znepokojovat? Nechcem s kazdou malickostou behat po servisoch....a mam 1,2 54kw
Brano76
Začátečník
Příspěvky: 23
Registrován: 03 pro 2008, 16:11
Bydliště: Slovensko

Re: Kontrolka vstrikovanie motoru

Příspěvek od Brano76 »

Bol som na diagnostike,zistili vadny snimac teploty chladiacej kvapaliny,vymenili..11e,vycistili skrtiacu klapku,16e...spolu s diagnostikou 60e...ale uz je to v pohode,kontrolka nesvieti,otacky nekolisu,dufam ze mam s tymto pokoj.... :D :D :D
Odpovědět

Zpět na „Palio“