SRAZ-Punto weekend-N.Město n.Mor.16.-18.11.2007

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Zamčeno
WEXTN
Fiaťák
Příspěvky: 105
Registrován: 05 čer 2007, 11:53
Bydliště: Frenštát p.R.
Kontaktovat uživatele:

SRAZ-Punto weekend-N.Město n.Mor.16.-18.11.2007

Příspěvek od WEXTN »

HEH sem troufaly se zeptat jestli by nekdo chtel jet na moravu do kempu http://www.liscimlyn.cz/ je to jen navrh,pokud je to daleko a nebo ma nekdo lepsi napad tak at prihodi odkaz a taky nejaky datum,co tak na konci mesice???
Reklama
 

marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

TOŽ VÍTAJTE NA LIŠČÍM MLÝNĚ :D

Vypadá to tam do pěkna, to jo.
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

me se moc nelibi ty spol.sprchy nekde jinde... a rozdeleni luzek :oops:
ale jinak v tom penzionu spolecny pokoj pro 6os - neni marny :lol: :lol: :lol:

a nakonec je Fren krapet z ruky pro nektere , tudiz by to bylo spise VIP party pro moravaky a jim blizsi. 8) ale vylety tam by byly dost do pekna a celkove to tam je hezky. :idea:

ale ja zatim rikam ne. navic koncem rijna uz nebudu mit ani kacku :cry:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
WEXTN
Fiaťák
Příspěvky: 105
Registrován: 05 čer 2007, 11:53
Bydliště: Frenštát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

tak najdete nejaky kompromis misto a poresime to prece nebudu mit 2,5l rumu sam :lol:
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

My bysme tam k vám na konec světa jeli, ale asi by fakt bylo přijatelnější něco v civilizaci :P
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

marty3d píše:My bysme tam k vám na konec světa jeli, ale asi by fakt bylo přijatelnější něco v civilizaci :P
nahodou by tady byly hezke vylety... i kdyz nevim komu by se chtelo zase po prokalene noci nekam slapat... leda tak s energy drinkem (lahvacem) v ruce :lol: :lol: :lol:

¨2wextn: jo , rum z Tesca ? :lol:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

Katy píše:
marty3d píše:My bysme tam k vám na konec světa jeli, ale asi by fakt bylo přijatelnější něco v civilizaci :P
nahodou by tady byly hezke vylety... i kdyz nevim komu by se chtelo zase po prokalene noci nekam slapat... leda tak s energy drinkem (lahvacem) v ruce :lol: :lol: :lol:

¨2wextn: jo , rum z Tesca ? :lol:
zas je pravda, že na výletě bysme se trochu srovnali a pak byli na noc fit :P
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
FLIP3P
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 30 zář 2007, 11:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od FLIP3P »

Jedeme
WEXTN
Fiaťák
Příspěvky: 105
Registrován: 05 čer 2007, 11:53
Bydliště: Frenštát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

dyt to byl jen navrh ktery mel rozjet debatu o nejakem vhodem miste tak ze mate li nekdo lepsi misto napsite,ale at zas nemusi jet nekdo 300km
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

WEXTN píše:dyt to byl jen navrh ktery mel rozjet debatu o nejakem vhodem miste tak ze mate li nekdo lepsi misto napsite,ale at zas nemusi jet nekdo 300km
náhodou tam u vás by to mohlo bejt fajnový.
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

marty3d píše:
WEXTN píše:dyt to byl jen navrh ktery mel rozjet debatu o nejakem vhodem miste tak ze mate li nekdo lepsi misto napsite,ale at zas nemusi jet nekdo 300km
náhodou tam u vás by to mohlo bejt fajnový.
bysme si procitstily plice :lol:

ale taky otazka jake bude pocasi... nicmene ja myslim ze ted nekoho do neceho tlacit uz je zbytecne.... posledni byla Rozkos a nekteri uz "zazimuji" nebo "ovali". :roll:

Leda tak nejak spise o lidech nez autech to pojmout... ale az v listopadu treba.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
WEXTN
Fiaťák
Příspěvky: 105
Registrován: 05 čer 2007, 11:53
Bydliště: Frenštát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

sak sem to nazval sraz pro vsechny nezalezi kdo cim jak prijede ale o jde o ucast!!!
Ok-9
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 241
Registrován: 17 srp 2007, 23:16
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Ok-9 »

Dyt sme se domlouvali ze pojedeme nekam kolem Svitav ale me je to celkem jedno kdyz tam pojede vlak tak i nekam na moravu bych mozna jel auto uz myt nebudu tak to neni tak jednoduchy :)
Uživatelský avatar
ultraknyst
Znalec
Příspěvky: 613
Registrován: 15 srp 2007, 08:49
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ultraknyst »

Ok-9 píše:Dyt sme se domlouvali ze pojedeme nekam kolem Svitav ale me je to celkem jedno kdyz tam pojede vlak tak i nekam na moravu bych mozna jel auto uz myt nebudu tak to neni tak jednoduchy :)
do olomouce vlak jede a pak te naberem
Los PUNTOs GeTos
Ok-9
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 241
Registrován: 17 srp 2007, 23:16
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Ok-9 »

Z Hradce vim ze jezdi rychlik do Brna ale mozna ze do Olomouce taky pak to jeste nejak domluvime bych to taky vydel nejak v listopadu ale nejradsi bych to udelal co nejdriv pac se my po vas strasne styska :D :wink:
Zamčeno

Zpět na „Punto - srazy“