rezerva do auti

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

rezerva do auti

Příspěvek od jana »

Ahoj, sháním rezervu do multinky. Jaksi není k mání :( a přišla jsem na to až teď :lol: :oops: . Máte prosím někdo nějaký tip? Díky Jana
Reklama
 

Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Myslíš to dojezdové kolo co se dává (u CNG Multi) do kufru, jo? Trčí ti tam alespoň ten šroub?
1,6 16V BiPower
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Příspěvek od jana »

Alda píše:Myslíš to dojezdové kolo co se dává (u CNG Multi) do kufru, jo? Trčí ti tam alespoň ten šroub?
Ahoj, ano, myslím to dojezdové kolo. Trčí mi tam jen díra v koberečku, nemám ani ten šroub. :shock:
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Ahoj, to kolo jsem viděl asi před 2 měsíci u firmy Fedor Auto v Prostějově. Nevím, jestli tam ještě bude, ale měli ho tam už alespoň 1/2 roku předtím a nikdo si ho za tu dobu nekoupil, tak to zkus. Držím palec.
Tady najdeš kontakt: www.fedorauto.cz
Doufám, že to bylo na Multi. Vypadalo totiž úplně stejně jako to moje. Rozměr jsem nekontroloval, ale z Fiata bylo na 100%. Kdyžtak ti ho napíšu, musím se mrknout, auto mám doma.
1,6 16V BiPower
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Příspěvek od jana »

Alda píše:Ahoj, to kolo jsem viděl asi před 2 měsíci u firmy Fedor Auto v Prostějově. Nevím, jestli tam ještě bude, ale měli ho tam už alespoň 1/2 roku předtím a nikdo si ho za tu dobu nekoupil, tak to zkus. Držím palec.
Tady najdeš kontakt: www.fedorauto.cz
Doufám, že to bylo na Multi. Vypadalo totiž úplně stejně jako to moje. Rozměr jsem nekontroloval, ale z Fiata bylo na 100%. Kdyžtak ti ho napíšu, musím se mrknout, auto mám doma.
Díky moc, jdu na to. Ve velkém TP mám rozměr kola na dojetí T125/80 R 15 95 M na ráfku 4.00B x 15 ET 35. :shock: Jako správné ženské mi to absolutně nic neříká, ale snad odborník bude vědět. ještě jednou dík.
Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Dodo-multipla »

jana píše:
Alda píše:Ahoj, to kolo jsem viděl asi před 2 měsíci u firmy Fedor Auto v Prostějově. Nevím, jestli tam ještě bude, ale měli ho tam už alespoň 1/2 roku předtím a nikdo si ho za tu dobu nekoupil, tak to zkus. Držím palec.
Tady najdeš kontakt: www.fedorauto.cz
Doufám, že to bylo na Multi. Vypadalo totiž úplně stejně jako to moje. Rozměr jsem nekontroloval, ale z Fiata bylo na 100%. Kdyžtak ti ho napíšu, musím se mrknout, auto mám doma.
Díky moc, jdu na to. Ve velkém TP mám rozměr kola na dojetí T125/80 R 15 95 M na ráfku 4.00B x 15 ET 35. :shock: Jako správné ženské mi to absolutně nic neříká, ale snad odborník bude vědět. ještě jednou dík.
to je prave to uzke dojezdove :D
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Příspěvek od jana »

Alda píše:Ahoj, to kolo jsem viděl asi před 2 měsíci u firmy Fedor Auto v Prostějově. Nevím, jestli tam ještě bude, ale měli ho tam už alespoň 1/2 roku předtím a nikdo si ho za tu dobu nekoupil, tak to zkus. Držím palec.
Tady najdeš kontakt: www.fedorauto.cz
Doufám, že to bylo na Multi. Vypadalo totiž úplně stejně jako to moje. Rozměr jsem nekontroloval, ale z Fiata bylo na 100%. Kdyžtak ti ho napíšu, musím se mrknout, auto mám doma.
Tak jsem tam volala, řekli, že neví zda to tam je, vzali si číslo, že zavolají a nezavolali... tak hledám dál. Ale díky
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Příspěvek od anonyme »

A to dojezdový kolo se má dle návodu hustit na 4,2! Má to někdo vyzkoušený, že to nebouchne? To některé kompresory ani tolik nenafouknou!
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Vyzkoušený to nemám, až tak jsem neriskoval. Mám ho cca na 3,2 a i tak posloužilo dobře...
1,6 16V BiPower
gxxxj
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 21 říj 2006, 22:57
Bydliště: Brno

Příspěvek od gxxxj »

Dobrý den, mužu Vám kompletní kolo poslat na dobírku, ůpně nové s novou pneu, možná se ozývám hodně pozdě......
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

Reaguju na dotaz na tlak. Na dovolené jsem bohužel musel řešit defekt, tak jsem na dálnic v Chorvatsku po 12 hodinkách cesty šoupnul Multi rezervu a ouha, byla málo nafouklá. Po opravě defektu jsem u servisáka nechal rezervu nahustit na 4,2¨. No a při dalším defektu u nás ve městě jsem na rezervě jezdil asi týden, nafouklá byla na 4,2 a v pohodě. Musí mít asi vyšší tlak vzhledem k její malé šířce. Tak se toho nebojte a foukejte :-)
Multi 1,9 JTd
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Příspěvek od jana »

gxxxj píše:Dobrý den, mužu Vám kompletní kolo poslat na dobírku, ůpně nové s novou pneu, možná se ozývám hodně pozdě......
dobrý den, ještě máte k dispozici rezervu do Multinky? Pokud ano prosím kontaktujte mě na emailu janince@posli.to. děkuji
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Podvozek“