DISKUZE - Dodatečná montáž posilovače řízení

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

JohnnyBOSS

DISKUZE - Dodatečná montáž posilovače řízení

Příspěvek od JohnnyBOSS »

Dostal jsem nabídku koupit všechny ty díly k montáži posilovače řízení na mýho puntíka za 2000kč. Otázka zní-jaký všechny díly potřebuju, když mam puntu bez posilovače?? Jak moc náročná je ta výměna těch dílů??? Je to dobrá cena ty 2litry?? Prej je vše 100% funkční a nic neteče. Musí se dát i jiná náprava?? A jaky ještě díly tam jsou? vim o servomotoru, nějaky ty hadičky a jakási nádobka... Poraďte prosim, možná to bude zajímat víc lidí :)
Jinak doufám, že to tady nebylo. Hledal jsem "posilovač" a nic co by mě zajímalo jsem nenašel:) diky
Reklama
 

stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

tezko rict nvm jak to tam vypada..ale servomotor jasnej...musi mit ale spojeni s klikou...tzn. remenem..pochybuju ze bude na el. :roll: a pak asi budes vymenit vlastne cely to hrebenovy rizeni za rizeni s posilovacem... :roll: :roll: jen spekuluju mozna je to jednoduchy :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Intercooler
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 25 pro 2006, 14:43
Bydliště: 4000-5000 RPM

Příspěvek od Intercooler »

Jo posilovac je pohanenej remenem. A rek bych, ze to zas tak slozity asi nebude. Horsi by bylo kdybys chtel implantovat treba klimu :wink:
Punto 1.7 TD60 - Obrázek
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

No tak asi udělám s Kaufiekem obchod :) máš sz :lol:
Jinak ještě mi nikdo neřekl, jak moc je to náročný to tam zamontovat??? prosim prosim :)
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

stredne zrucny clovek by to mel dokazat...kdyz nebudes vedet jak dal vyfot hod to sem zeptejse nebude problem :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

No já to dělat nebudu, ptam se kvuli tomu, kolik budu platit v servisu :D
Nemam to kde dělat, to je ten problem....
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

:lol: :lol: :lol: aha celou dobu to znelo tak ze to chces delat sam...v servisu to problem nebude..kolik si reknou netusim :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
rozmetal
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 244
Registrován: 14 led 2007, 15:27
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rozmetal »

nevim nevim, jestli ti to někdo v servisu udělá......
Punto 85 1,2i 16v je na prodej
http://rozmy.rajce.idnes.cz/8.4.2008/
Intercooler
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 25 pro 2006, 14:43
Bydliště: 4000-5000 RPM

Příspěvek od Intercooler »

Tak v servisu to bude palka jak svine... Teda pokud tam nemas znamy 8)
Punto 1.7 TD60 - Obrázek
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

znamy mam, celej Prostějovskej Fiat je mojeho stryca :D Dneska jsem to byl zjištovat a zároveň se obědnat na tu výměnu podvozku, kterej mi dneska přišel:) No a ten posilovač mi vymluvili. Prej to pak houby pojede, bude to žrat a navic nikdo nic takovyho nikdy nedělal... Tak nevim, ja jsem to nechtěl pro sebe, ale máti strašně kušní, že nemuže otočit volantem, když si nahodou někdy puči moje auto...
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

je to pravda zdroj tlakoveho oleje pro posilovac bude napojen na klikovku tudiz odebirat vykon a navic se ztrati cit v rizeni...aspon ve fotrikovo fabce mi rizeni prijde takovy nicnerikajici....ale zase s tim jde otocit prstem na miste...zalezi na priritach rozhodnout se musis sam :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

No jak říkám, moje priorita byla, aby mama přestala nadávat, že s tim autem nejde jezdit, že neotoči volantem :D Jinak ja s tim problem nemám, akorat mě trapi, že do plnyho rejdu musim hrozně mockrát otočit volantem, s tim bych chtěl něco udělat už kvuli sobě...
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

No oproti fabce se servo v puntu nedá srovnat.U fabky je až moc citlivý,protože je elektronický.U punta je tak akorát a máš auto i ve větších rychlostech pořár pevně v ruce.Myslim že inženýři udělaly ideální kompromis.
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

té mozny...nebo to muzes udelat tak ze mame koupis cinky at utahne rizeni a ty mas po starostech :lol: :lol:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

:lol: :lol: :lol:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“