svetlá

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
lolo26
Fiaťák
Příspěvky: 99
Registrován: 20 led 2007, 23:48

svetlá

Příspěvek od lolo26 »

mám problém predné svetlá nejak slabo svietia. Aké tam mám dať žiarovky myslím aj na xenon hid sadu ale neviem či može ísť sj do nečírej optiky
Reklama
 

paliodan
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 13 dub 2007, 23:19

Příspěvek od paliodan »

dát nový nevysvícený lampy,normálně totiž pálio svítí velmi dobře
hrosak
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 12 srp 2006, 13:24
Bydliště: Zábřeh

Světlomety

Příspěvek od hrosak »

Palio svítí málo normálně. Pomohou žárovky OSRAM Sileverstar ale jen trošku a počítej s tím, že budeš muset každej druhej rok měnit. Nevypálený světlomety nepomůžou - vyměnil jsem je, stálo to hromadu prachů ale skutek utek.
Teď jsem někde četl, že prej se dají někde na Palio sehnat čirý světlomety s přípravou na xenony ale zatím jsem na to nikde na netu nenarazil. a i tak předpokládám, že cena bude brutální a nevím, jestli by nebyl problém s STK - otázka homologace.
Palio 1,2
paliodan
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 13 dub 2007, 23:19

Příspěvek od paliodan »

pálio svítí dobře na origináln světla,ne na šunty typu depo za pár kaček,ty černají po dvou letech
daja
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 17 pro 2006, 20:23

Příspěvek od daja »

Palio svítí mizerně ! V mém případě pomohly také žárovky s vyšší svítivostí +50%.
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

mjauto.cz-světlomety kolem 1500??i mě svítí blbě , ale nechce se mi kupovat nový světla-jsem skrblík
belickaj
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 31 kvě 2007, 17:38

Xenon HID

Příspěvek od belickaj »

Ja som si kupil xenony a pani poviem vam, to je milion a jedno, to sa neda ani porovnat, je to uplna bomba a ked si spocitate naklady na Halogenove ziarovky ktore vydrzia cca 300 hodin a na xenon ktory vydrzi 3000 hodin, tak neni o com rozmyslat...
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

xenony bez cirej optiky a v parabole su humus.. nic proti, ty vidis.. ale ostatnym to hrozne vadi... ja mam xenony, v sosovkach v original MK2 svetlach (cire) a je to ok si myslim.

Akurat vcera sla za mnou Ibiza bez cirej optiky a v parabolach xenony... no mal som vcelku dost..
Punto MK2 1.2 8V ELX
belickaj
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 31 kvě 2007, 17:38

Příspěvek od belickaj »

mam ciru optiku
hrosak
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 12 srp 2006, 13:24
Bydliště: Zábřeh

Na něco jsem přišel

Příspěvek od hrosak »

Když vyjmete z blatníku přední blinkr - je zaaretovaný pružinou přístupnou z motorového prostoru, tak je na reflektoru na boku šroubek, který drří lampu v boku blatníku. Ten šroubek je utařený ve výřezu blatníku a do jisté míry se jím dá regulovat svislé natočení lampy. Zkusil jsem ji kousek pozdvihnou spodním okrajem vzhůru a ejhle, autíčko svítí o poznání lépe. Jen pozor na přílišné nadzvednutí kvůli oslnění protijedoucích aut ale zkoušel jsem to a zatím nebyl problém.
Palio 1,2
Uživatelský avatar
lolo26
Fiaťák
Příspěvky: 99
Registrován: 20 led 2007, 23:48

Příspěvek od lolo26 »

tak problém zo svetlami je z časti vyriešený. dal som do svetiel žiarovky osram night breaker je to fakt lepšie.uvídíme aká bude životnošť tých žiaroviek.
Odpovědět

Zpět na „Palio“