Nová 500 - jak se vám líbí?

Vlastníte některý z těchto modelů? Tak pak je to sekce přímo pro Vás

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
pazda
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 03 pro 2007, 11:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nová 500 - jak se vám líbí?

Příspěvek od pazda »

chtělo by to tu trochu rozjet, takže co třeba téma jak se vám líbí nová pětistovka :-)
BMW 540iA - 286k
Nemám Fiata no a co :-D
Reklama
 

massek
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 18 dub 2008, 11:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od massek »

Mě se líbí a moc, ale nikdy bych si ji nekoupil, zatím teda s motorama co jsou tam teď, pravda ještě jsem nejel s tou naftou, ale stejně. Moje postřehy s 500 1,4 100HP Lounge. Podvozek z Pandy perfektní v zatáčkách, skvěle koresponduje s výkonem motoru, stejně tak brzdy. Co je horší je to jak se podvozek chová při vertikálním zrychlení. Na trochu vlnité silnici není problém při svižné jízdě vozidlo rozhoupat a ztratit dokonce na okamžik kontrolu nad řízením. Co se týká motoru, je živej, a to dost, ale až tak od 5000ot. a to už má zvuk jako hodně nasranej fén. Trochu mě to štvalo, odjezd od skupinky holek, plyn na podlazenic, nic, ještě chvíli nic pak to začlo řvát a pak to vystřelilo jak střela. No chybí tomu turbo no. Dál Interiér, co mě na něm štvalo, tak konzole řadící páky mě pořád tlačila pod koleno na pravé noze, a kamošku vzadu zase rám okna do hlavy. Ale já i ona měříme víc jak 190cm, takže je to trochu neobjektivní. Zase na druhou stranu, mám ještě místo nad hlavou. Kufr je asi tak jak bych čekal. No mám prostě rád velký auta s velkýma motorama. Toto je tak pro moji přítelkyni.
Odpovědět

Zpět na „125, 126, 127, 128, 131, 132, 600“