Spotreba a poruchovost

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
JohnnyBee

Spotreba a poruchovost

Příspěvek od JohnnyBee »

Zajimala by me spotreba u cinquecenta, zejmena u motoru 0.9 a potom take kolik sypete do udrzby, pripadne poruchy. Uvazuju o koupi tohohle fiata na mestske popojizdeni...diky.
Reklama
 

matesxxx

Příspěvek od matesxxx »

Tak máme doma 900 i 1100. Já mám tedy 1100 a teď jsem měřil spotřebu tak jsem na 155 km spotřeboval 8.5 l a to mám upravený motor a co se oprav týče měnil jsem jen : zadní obložení, ložisko v zadním kole, olej filtr, těsnění pod hlavou a vařil nádrž a to za 1,5 ruku. To těsnění jen proto že jsem chtěl. Jinak jsem spokojený a auto bych řekl že je spolehlivé.
JohnnyBee

Příspěvek od JohnnyBee »

Za odpoved diky, ale mohl by jsi napsat jeste v jakem jizdnim cyklu je to mereno?(mesto, mimo mesto, dalnice...pripadne kombinace a v jakem pomeru)? A jeste pribliznou spotrebu te 0.9tky?(vetsi, mensi spotreba)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

JohnnyBee píše:Za odpoved diky, ale mohl by jsi napsat jeste v jakem jizdnim cyklu je to mereno?(mesto, mimo mesto, dalnice...pripadne kombinace a v jakem pomeru)? A jeste pribliznou spotrebu te 0.9tky?(vetsi, mensi spotreba)
Tak tu svou spotřebu jsem měl z Benešova u Prahy do Trutnova + nějaké popojíždění a po dálnici to nebylo, ale tak polovina z toho byla taková lepší silnice. Ale co mám doma manuál tak je tam psáno na 0.9 - město 6,6/100 --- stálá rychlost 90 - 4,8/100 a stálá rychlost 120 - 6,3/100 a průměrná 5,9/100
autoholik
Fiaťák
Příspěvky: 171
Registrován: 13 zář 2005, 17:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od autoholik »

moje seicento 899:
mesto v lete 5,7-6,0
mesto v zime: 7-8
50:50 mesto/mimo mesta-90kmh: 5-5,5
90kmh: 4-5, podla jazdy atd atd.
DOPLNENE:jo...skoro som zabudol. rekord mam 3,5 na ceste z BA do Prahy !! isiel som celu cestu 85-90 a casto ma sice predbiehali aj kamiony,ale taku spotrebu dosiahnut..to je dobra odmena. 8)
Paradne, modre, krasne Seicento 0.9 ... 150ooo km, 1999/5 :)

http://www.milan.konzum.sk
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“