INTERIÉR, VENTILÁTOR: Jde jen na 4. rychlost

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
volfik
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 09 led 2008, 17:53

INTERIÉR, VENTILÁTOR: Jde jen na 4. rychlost

Příspěvek od volfik »

Přestaly mi jít první tři polohy rychlosti ventilátoru.Nevíte co s tím.Čtvrtá poloha běhá. :(
Reklama
 

abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventilátor - nejdou první tři rychlosti

Příspěvek od abusacek »

volfik píše:Přestaly mi jít první tři polohy rychlosti ventilátoru.Nevíte co s tím.Čtvrtá poloha běhá. :(
Spálenej předřadnej odpor ventilátoru. 4 stupeň je zapojen na přímo přes tepelnou pojistku tak ti jde. První 3 stupně jsou přes odporový dráty.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventilátor - nejdou první tři rychlosti

Příspěvek od abusacek »

abusacek píše:
volfik píše:Přestaly mi jít první tři polohy rychlosti ventilátoru.Nevíte co s tím.Čtvrtá poloha běhá. :(
Spálenej předřadnej odpor ventilátoru. 4 stupeň je zapojen na přímo přes tepelnou pojistku tak ti jde. První 3 stupně jsou přes odporový dráty. Ještě je možnost, že ti odešel ten spínač. Ale spíš bych to viděl na ten odpor. Vytáhni jej a uvidíš.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
volfik
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 09 led 2008, 17:53

Příspěvek od volfik »

Díky,ale já vůbec nevím kde je ten odpor a jak se vůbec vyndá.To se musí vyndat ten tunel nad řadící pákou?
jarda
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 31 srp 2005, 22:11
Bydliště: VelMez, Šalingrad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarda »

chvilku to nech, třeba se to rozchodí, měl jsem podobnej problém a do teď to občas blbne...
spíš bych řekl, že by to chtělo vyčistit pylovej filtr
EX: Panda 1.2 f stajlinku:D
volfik
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 09 led 2008, 17:53

Příspěvek od volfik »

Ten větrák nevrčí,tak se mi ten pylový filtr nezdá.A stalo se to najednou.Vůbec nevím jak se tohle auto rozebírá,je manželky a má ho jako služební.Tak abych nevypadal jako trotl až s tím pojede do servisu.Kdyby to byla nějaká blbost tak jí to opravím já,jinak servis
Odpovědět

Zpět na „Panda“