Zadní nárazník

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Zadní nárazník

Příspěvek od Matesxxx »

Sháním zadní nárazník na činqe - nemáte někdo.
Reklama
 

stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

nemam ale stoji asi 8kil novej :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

Já vím ale tak ptám se kdyby měl třeba někdo za polovic. Není to pro mě a bude se stejně stříkat.
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Matesxxx píše:Já vím ale tak ptám se kdyby měl třeba někdo za polovic. Není to pro mě a bude se stejně stříkat.
jak se to strika? ten novej naraznik je plastovej cernej hrubej...nejakej plnic spesl? :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

A) Máme holej plast bez barvy
B) Plast nalakovanej z výroby, kterej neni poškrábanej tak že by bylo nutný ty rejhy vykitovat.
Varianta A
1. zdrsnit tak 120 šmirglem (pokud máte v plastu větší rejhy tak se je pokuste vybrousit, jemný škrábance zaleje plnič)
2. odmastit, očistit buď čistidlem na plasty, nebo antisil. čistidlem nebo tech.benzínem
3. nastrikat základem na plasty (naleptá plast, aby barva držela)
4. nastříkat plničem (při větších nerovnostech stříkacim tmelem nebo více vrstev plniče, ale jednotlivý vrstvy nechat pořádně uschnout)
5. plnič vybrousit min. 800 šmirglem pod vodou. Bruste opatrně, ať se neprobrousíte na plast.
6. odmastěte viz krok 2
7. nastříkejte barvu
8. pokud ste měli barvu v bázi (metalíza), tak ještě přelakujte bezbarvým lakem.
9. pokud máte v laku prach, kterej Vám tam napadal, něž barva (lak)stačila uschnout a nechce ho tam tak nechte barvu (lak) pořádně uschnout, pak vezměte 2000 šmirgl a opatrně bordel vybruste, ať se neprobrousíte na plnič nebo bázi. Matný místo pak přelešt leštící pastou.
10. Máte hotovo
Varianta B
1. lehce přebrousit min 800 šmirglem
2. odmastit
a dále body 7. až 10. viz varianta A[/b][/b]
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

Věřili by jste tomu že si na vrakovišti za prasklý nárazník (7cm) řekli 2000,- když nový v autodílech jsem našel za 700,- Vím že to není originál, jenže kdo to pozná a autu je to taky jedno. Jsem uplně v šoku.
Gervis
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 23 zář 2007, 00:58
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gervis »

Matesxxx píše:Věřili by jste tomu že si na vrakovišti za prasklý nárazník (7cm) řekli 2000,- když nový v autodílech jsem našel za 700,- Vím že to není originál, jenže kdo to pozná a autu je to taky jedno. Jsem uplně v šoku.

covece vrakace nebrat...ja se jim teda aspon vyhibam jak to jde...driv se to dalo tam pokoupit za dobry kacky ale ted je to dost zlodejina...
cinquecento 1.1sporting - předělávám od podlahy až po střechu :)
http://www.czechstyletuning.wbs.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“