Digitální hodiny

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

RePu
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 18 led 2008, 17:22

Digitální hodiny

Příspěvek od RePu »

Zdravim diky tomuhle foru sem zjistil ze digitální hodiny na mem aute maji svitit pri roznutych svetlech. Tak sem se rozhodl ty hodinky rozkuchat a zjistil jsem ze tam mam spatnou zarovecku! Ale takovy typ zarovek vidim prvne!! A proto jsem se chtel zeptat jestli nekdo nevi co je to za typ zarovky a popripade kde se da zehnat diky za odpoved
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální hodiny

Příspěvek od Dohy »

RePu píše:Zdravim diky tomuhle foru sem zjistil ze digitální hodiny na mem aute maji svitit pri roznutych svetlech. Tak sem se rozhodl ty hodinky rozkuchat a zjistil jsem ze tam mam spatnou zarovecku! Ale takovy typ zarovek vidim prvne!! A proto jsem se chtel zeptat jestli nekdo nevi co je to za typ zarovky a popripade kde se da zehnat diky za odpoved
nevim presny typ zarovky ale musim te opravit HODINY SVITI I bez svetel a to jen na zaply zapalovani ,ja jen abys vedel :wink:
RePu
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 18 led 2008, 17:22

Re: Digitální hodiny

Příspěvek od RePu »

Dohy píše: nevim presny typ zarovky ale musim te opravit HODINY SVITI I bez svetel a to jen na zaply zapalovani ,ja jen abys vedel :wink:
Diky za upresneni ale jak rikam ja sem to jeste svitit nevidel tak sem to nevedel
Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od feldino »

sak tam ide klasicka ziarovka neviem oznacenie ale aj v pristrojovke mam take v obimkach. ja som ju ale vymenil za modru led krajsie to vyzera :D
RePu
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 18 led 2008, 17:22

Příspěvek od RePu »

feldino píše:sak tam ide klasicka ziarovka neviem oznacenie ale aj v pristrojovke mam take v obimkach. ja som ju ale vymenil za modru led krajsie to vyzera :D
Ledka mi po pripojeni vubec nesvitila!!!
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Já tam mam taky JEDky.Jinak ta žárovka je trochu větší než je v přístrojovce,označení taky bohužel nevim
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
RePu
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 18 led 2008, 17:22

Příspěvek od RePu »

Vencapunto píše:Já tam mam taky JEDky.Jinak ta žárovka je trochu větší než je v přístrojovce,označení taky bohužel nevim
to je divne ze vam tam jdou ledky!! Ja sem ji tam daval a nic!! Zitra to musim promerit jestli to neni treba spalene nebo tak neco!! ale na prvni pohled sem nic zvlastniho nenasel
Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od feldino »

len tam tu ledku nedaj napriamo dlho by si sa neradoval hned ti zhori treba dat rezistor s odporom aky je v tabulke: Obrázek
RePu
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 18 led 2008, 17:22

Příspěvek od RePu »

feldino píše:len tam tu ledku nedaj napriamo dlho by si sa neradoval hned ti zhori treba dat rezistor s odporom aky je v tabulke: Obrázek
OK dikez!! zkusim to
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

A hlavně jí nepřepóluj,neni to žárovka,takže musí mít + na + a - na -
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
RePu
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 18 led 2008, 17:22

Příspěvek od RePu »

Vencapunto píše:A hlavně jí nepřepóluj,neni to žárovka,takže musí mít + na + a - na -
jj to vim studuju elektrotechnicku skolu takze neco malo o tom vim :D Ale dik
Snowfox
Znalec
Příspěvky: 686
Registrován: 29 zář 2007, 21:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Snowfox »

Včera sme na tom s kamošem dělali a normálka tam ta ledka šla.Usadili jsme ji přímo jak byla ta původní žárovečka.Akorát me sere že to svítí bodově,nvím čím to nějak rozptílit aby tam nebyla taková výrazná tečka uprostřed . :( přemýšlel jsem nad tenko vrstvou z polystyrenu,uvidíme no nechce se mi to znova moc rozvdělávat :lol: Byly to docela nervy když me přestali jet hodiny.Naštěstí už je to ok.
*´¨ )
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ (¸.•*´¯`*•->Punto

Fiat Punto MK1 1.2 8V 60SX Cult 1999 - Forsaken's ◄
Fiat Grande Punto 1,2 8V Dynamic 2007 - Forsaken's ◄
Modeler
Fiaťák
Příspěvky: 83
Registrován: 06 bře 2008, 10:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Modeler »

Cau, no uplne nejjednodussi je navstivit GMko a koupit tuhle zarovicku:
http://www.gme.cz/cz/index.php?page=pro ... il=510-026
je mensi nez origo, ale 100pro tam jde a sviti stejne. Resil jsem asi pred mesice a naprosto bez problemu.
Modeler
Fiaťák
Příspěvky: 83
Registrován: 06 bře 2008, 10:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Modeler »

Snowfox píše:Včera sme na tom s kamošem dělali a normálka tam ta ledka šla.Usadili jsme ji přímo jak byla ta původní žárovečka.Akorát me sere že to svítí bodově,nvím čím to nějak rozptílit aby tam nebyla taková výrazná tečka uprostřed . :( přemýšlel jsem nad tenko vrstvou z polystyrenu,uvidíme no nechce se mi to znova moc rozvdělávat :lol: Byly to docela nervy když me přestali jet hodiny.Naštěstí už je to ok.
nepomohlo by zbrousit povrch, aby se ty paprsky lamaly a nesly do "jednoho" bodu?
Snowfox
Znalec
Příspěvky: 686
Registrován: 29 zář 2007, 21:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Snowfox »

Mnooo..myslis zbrousit povrch te diody?To netusim jestli by se to lamalo,fyzika mi nikdy moc nesla :lol:
*´¨ )
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ (¸.•*´¯`*•->Punto

Fiat Punto MK1 1.2 8V 60SX Cult 1999 - Forsaken's ◄
Fiat Grande Punto 1,2 8V Dynamic 2007 - Forsaken's ◄
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“