Pokec o Manuale na Cinquecento

Moderátor: peta.smolik

smbach
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 30 říj 2006, 10:29
Bydliště: Prešov - SR

Pokec o Manuale na Cinquecento

Příspěvek od smbach »

Pan Kecka je spravny clovek a patri mu vdaka , ked usmernil mnohych kde sa da manual na Cinquecento stiahnut zadarmo z internetu . Vyskusal som to . A stiahol som si to - mam to . Je to presne to co ponuka pan Matesxxx lenze za peniaze . On to tiez odniekial skopiroval , urcite to nevytvoril a este tvrdi , ze na internete to vraj nevidel. Za obycajnu kopiu CD pytat 250 korum nie fér !!! .



.
Reklama
 

stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

odkaz na stahnuti tu byl az po jeho nabidce nemylim-li se :roll: .... ja ho na netu hledal a nenasel...kdybych ho potreboval tak bych ho koupil...neumiis hledat? koupis ho....umis? stahnes...nikomu nic nenutil bylo to jen nabidka....chces-nechces...tak se necil :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Gervis
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 23 zář 2007, 00:58
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: znovu manualy na Cinquecento

Příspěvek od Gervis »

smbach píše:Pan Kecka je spravny clovek a patri mu vdaka , ked usmernil mnohych kde sa da manual na Cinquecento stiahnut zadarmo z internetu . Vyskusal som to . A stiahol som si to - mam to . Je to presne to co ponuka pan Matesxxx lenze za peniaze . On to tiez odniekial skopiroval , urcite to nevytvoril a este tvrdi , ze na internete to vraj nevidel. Za obycajnu kopiu CD pytat 250 korum nie fér !!! .



.

urcite mas pravdu ze to enni moc fer za kopii cejda si rickat 250 Kc v tom se shodnem :wink: Ale taky je pravda ze on to nikomu nenutil ale pouze nabidl...Pak uz bylo na kazdym jestli si ho stahne nekde na netu zdarma nebo jestli si ho koupi od kolegy...Ja uz bych to nechal byt..proste je na kazdym kde usetri nejakou kacku...Ale uricte by bylo vic fer pokud to stahl nekde na netu dat sem odkaz nez to prodavat...
cinquecento 1.1sporting - předělávám od podlahy až po střechu :)
http://www.czechstyletuning.wbs.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
standor
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 14 srp 2006, 21:30
Bydliště: RYCHVALD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od standor »

Bratříček před 5 lety zacáloval za zkopčené CD -servisní na punto Mk2 - 500kč.Bylo to od borce přímo z Fiatu a je to to, co tam mají oni, když hledají nějaké ty díly.
:shock:
Já kdybych za to tolik dal, tak bych ho"zacara"taky nikde nepublikoval.
Jestli to jenom někde někdo stáhnul a chtěl vyvařit, tak je to blbost těch kteří si to koupí.
Návíc mám pocitek, že na to čento je to vlastně zkopčená taková ta kniha za 600kč co se prodává na různé auta.Kdo je méně manuálně zručný, tak to asi doma musí mít. :wink:
Brácha to Cd tehdy chtěl, protože si chtěl přehodit celou klimu na Punto 1,2 16V z bouráného stejného Punta.No a když viděl ty El. schémata a co by musel všechno překopat, tak se na to samozřejmě vy...l. :servisní Cd na Punto Mk2 leží v regálu a je mu tam dobře :wink:
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

Děkuji stifmajstrABARTH za malou obhajobu. Jinak jestli tento manuál někdo našel na netu ať se přizná kde, když je tak chytrý. Mohu říct že jsem ho hodně moc sháněl ale bohužel nikde není. Nakonec jsem ho koupil asi před 3 lety také za 500 + poštovné. Pořád to byla lepší cena než za knihu platit přes 1000,- Komu se zdá 250,- moc at si ho tedy někde stáhne když jich tedy tolik je, nebo na to může přijít sám. Chtěl jsem aby se mi náklady vrátily a zároveň někomu pomohl ale bohužel se to obrátilo proti mě. Raději jž nikomu pomahat nebudu.
Gervis
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 23 zář 2007, 00:58
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gervis »

Matesxxx píše:Děkuji stifmajstrABARTH za malou obhajobu. Jinak jestli tento manuál někdo našel na netu ať se přizná kde, když je tak chytrý. Mohu říct že jsem ho hodně moc sháněl ale bohužel nikde není. Nakonec jsem ho koupil asi před 3 lety také za 500 + poštovné. Pořád to byla lepší cena než za knihu platit přes 1000,- Komu se zdá 250,- moc at si ho tedy někde stáhne když jich tedy tolik je, nebo na to může přijít sám. Chtěl jsem aby se mi náklady vrátily a zároveň někomu pomohl ale bohužel se to obrátilo proti mě. Raději jž nikomu pomahat nebudu.
cituju te :Jinak jestli tento manuál někdo našel na netu ať se přizná kde, když je tak chytrý.(odkaz tu byl,aspon je videt jak ctes forum)...jinak nikdo nic proti tobe neotaci...nejdriv si poradne precti co ti kdo pise a pak se certi...NIkdo ti nenadaval...je demokracie a kazdej ma pravo vyjadrit svuj nazor tak jak si ho mysli...pokud se ti neci nazor zda moc krutej muzes ho dat k soudu...ja ti uz nazacatku psal at si to neberes zle ze na tebe nechci utocit,ze jsme se asi spatne pochopili...tys to asi holt pochopit nechtel tak nechapu proc se tu ted tak certis :idea:
cinquecento 1.1sporting - předělávám od podlahy až po střechu :)
http://www.czechstyletuning.wbs.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Gervis
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 23 zář 2007, 00:58
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gervis »

cinquecento 1.1sporting - předělávám od podlahy až po střechu :)
http://www.czechstyletuning.wbs.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

Já se nečertím a pochopil jsem to dobře. A ten odkaz tu byl až potom co si ho sem Ty nebo někdo z vás dal co jste koupil CD ode mě. Zkus to popřít. A napiš mi tedy jiný odkaz kde se tento manuál nachází. Ne ten který si předtím sám vytvořil. To bych se taky mohl vychvalovat že sem ho našel když ho sem sám dám. To ti trochu nevyšlo. Navíc jsi ho nechal i stejně pojmenovaný jako byl ode me.
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

Víte jakou tato fóra mají nevýhodu. ??? Když už lidi nemají o čem psát tak začnou rozebírat ty druhé a řeší naprosté kraviny a hádají se vlastně o ničem jako nyní v tomto případě. Nevím vůbec co mělo za cenu vytvářet toto téma, které je vlastně o ničem a jen tu zabírá místo pro pořádné věci k tomuto autu, které nás ( bohužel, bohudík ) spojuje. Pokud to čte admin tak bych byl pro ať toto zbytečné téma smaže a zapomeneme na vše. Je to přeci jen forum o autech a ne o lidech. Tak se prosím držme tématu. Děkuji.
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

ale tak aspon je tady zivo nee :lol:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

Ale to jo, ale tak měli by jsme si pomáhat, radit a věnovat se autum a ne si něco vyčítat, plácat blbosti.
Uživatelský avatar
kecka
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 04 zář 2005, 19:27
Bydliště: kousek od Ostravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kecka »

Matesxxx píše:Já se nečertím a pochopil jsem to dobře. A ten odkaz tu byl až potom co si ho sem Ty nebo někdo z vás dal co jste koupil CD ode mě. Zkus to popřít. A napiš mi tedy jiný odkaz kde se tento manuál nachází. Ne ten který si předtím sám vytvořil. To bych se taky mohl vychvalovat že sem ho našel když ho sem sám dám. To ti trochu nevyšlo. Navíc jsi ho nechal i stejně pojmenovaný jako byl ode me.

Tak ten odkaz sem tam dal ja A urcite sem ho nekupoval od tebe !!!!!!!

Dostal jsem ho zadarmo 8) 8) 8)
Ex Stilo JTD 157PS
Čento 0,9 polokabrio
Punto Mk2 1,2 44kw taková lemra, ale do města dobré :-)
Roomster 1,9TDi 183ps :-)

Možnost zakladni diagnostiky kdyby někdo potřeboval :-) :-)
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

A chceš mi říct že původně není ode mě???? A že se neobjevil až dlouho poté co jsem ho mabízel já. Já jsem chtěl aby mi jen někdo napsal kde ho lze sehnat do té doby než jsi ho sem teda dal, když to několik lidí psalo že není problém to stáhnout z netu, o to mi šlo. A mě je to jedno ať si ho každej sežene kde chce, veřím že jestli si ho ode mě někdo koupil, tak jsem mu pomohl a byl spokojený a jestli jste si hou koupil i někdo z vás tak mi nevyčítejte že ho prodávám, protože ani vás nikdo nenutil že si ho musíte kupovat a mohli jste si ho klidně někde ,, stáhnout,,
Uživatelský avatar
kecka
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 04 zář 2005, 19:27
Bydliště: kousek od Ostravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kecka »

Matesxxx píše:A chceš mi říct že původně není ode mě???? A že se neobjevil až dlouho poté co jsem ho mabízel já. Já jsem chtěl aby mi jen někdo napsal kde ho lze sehnat do té doby než jsi ho sem teda dal, když to několik lidí psalo že není problém to stáhnout z netu, o to mi šlo. A mě je to jedno ať si ho každej sežene kde chce, veřím že jestli si ho ode mě někdo koupil, tak jsem mu pomohl a byl spokojený a jestli jste si hou koupil i někdo z vás tak mi nevyčítejte že ho prodávám, protože ani vás nikdo nenutil že si ho musíte kupovat a mohli jste si ho klidně někde ,, stáhnout,,
Ano to sem chtel rici ze to neni od tebe !!!!!!
Dostal jesm to od predchoziho majitele auta :D :D
Ex Stilo JTD 157PS
Čento 0,9 polokabrio
Punto Mk2 1,2 44kw taková lemra, ale do města dobré :-)
Roomster 1,9TDi 183ps :-)

Možnost zakladni diagnostiky kdyby někdo potřeboval :-) :-)
Gervis
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 23 zář 2007, 00:58
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gervis »

Matesxxx píše:Já se nečertím a pochopil jsem to dobře. A ten odkaz tu byl až potom co si ho sem Ty nebo někdo z vás dal co jste koupil CD ode mě. Zkus to popřít. A napiš mi tedy jiný odkaz kde se tento manuál nachází. Ne ten který si předtím sám vytvořil. To bych se taky mohl vychvalovat že sem ho našel když ho sem sám dám. To ti trochu nevyšlo. Navíc jsi ho nechal i stejně pojmenovaný jako byl ode me.

ja ho sem nedaval!!!
cinquecento 1.1sporting - předělávám od podlahy až po střechu :)
http://www.czechstyletuning.wbs.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“