TYP - Punto II H7 vs. Xenon

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
puntoii
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 04 pro 2005, 15:05
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

TYP - Punto II H7 vs. Xenon

Příspěvek od puntoii »

Nemate dakto v aute tuto kombinaciu?Niekotry vravia,ze xenony D2S by mali pasovat do optiky s paticou H7 bezproblemov,niektory hovoria ze su tam problemy...Mna konkretne najviac zaujima tato kombinacia..Az by ste mali veskere skusenost,napiste.Diky!
Reklama
 

mischo8
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 20 led 2006, 21:19
Bydliště: Slovensko - Bratislava

reakcia na xenony

Příspěvek od mischo8 »

Punto 2 /188/ - originál žiarovky boli h1 aj v dialkových aj v tlmených. Ja som kupoval xenony z vrakoviska a je to v pohode.
Pri demontáži parabol treba dať dole aj predný nárazník, a následne treba v parabole vyfrézovať otvor na D2S-ku, h7- neviem neskúšal som.
Komplet elektriku /štartér+menič/ som namontoval na parabolu. štartér v parabole menič vonku/všetko dobre utesnené voči prieniku H2O.
+,- na konektor žiarovky v svetle. ináč som do pôvodnej el.nezasahoval.
Všetko fungovalo ok cca 1 rok až do osudného septembra 2005.
Crash totalka...
takze mozem predať uz upravené paraboly....bez xenonov

kontakt Mischo8@post.sk
puntoii
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 04 pro 2005, 15:05
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od puntoii »

NO,ja som s H1kamy ani neskusal,jak by tam xenony pasli,lebo ma kazdy od toho odhovaral a ja som bal hlavne ohniska...Teraz som si objednal H7cky a D2Sky...Tam ma byt vraj ohnisko aj patica bezproblemova...A jediny problem,co sa moze vyskitnut,je uchyt vybojky a to si myslim,ze az taky problem neni...Diky za info mischo!

Ak mate este dakto skusenosti,podelte sa

Diky
mischo8
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 20 led 2006, 21:19
Bydliště: Slovensko - Bratislava

reakcia xenony

Příspěvek od mischo8 »

zajtra pošlem foto ako to mám urobené, h1 paraboly nie sú žiadny problém ohnisko výbojky je v pohode. parabola svieti tak ako má, ak ta niekto odhovára tak len preto že závidí že ty budeš mať xenóny a on nie. :lol: :lol: :lol: ked chceš tak sa dobehni na to mrknuť.
mimochodom kúpim tie h1 paraboly zakoľko ich predáš?????? :?: :?: :?:
puntoii
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 04 pro 2005, 15:05
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od puntoii »

mischo - a nemal si na palubovke signalizaciu,ze mas vypalenu ziarovku?myslim,ked si tam namontoval xenony?Ja som skusal dat do parkovacie LEDky a okamzite to signalizovalo.Vravia,ze kvoli tomu,ze LED nema taky odber a RJ si mysli ze tam ziarovka zdochla...Neda sa to vypnut?
mischo8
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 20 led 2006, 21:19
Bydliště: Slovensko - Bratislava

reakcia na led

Příspěvek od mischo8 »

Po namontovaní xenónov nebol absolútne žiadny problém s kontrolkou, všetko funguje tak ako má, aspoň u mňa. :D
S tou ledkou to robilo u mňa to isté, mimochodom na otcovej tempre tiež akonáhle som dal do parkovačky ledku začal check control indikovať že je vypálená žiarovka. :cry: nemám rád nefunkčné kontrolky tak som to nevypínal, a mimochodom sa mi žltá parkovačka v kombinácii s xenónom páči viac.
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“