Demontáž zadních světel-mk2

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
Acer.007
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 30 srp 2007, 21:59
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Demontáž zadních světel-mk2

Příspěvek od Acer.007 »

Čus Punťáci, mám jeden dotaz....jak se na Puntu II sundavají zadní světla....pořád na to nemůžu přijít....ne, že by s nima něco bylo, ale v celým autě, a to i v kufru jsem sundaval všechny plasty, protože jdou do laku a v budoucnu bych rád pořídil zadní světla čirý, tak bych rád věděl, jak je pak sundám....nenašel jsem nikde žádnej šroub ani imbus....díky za radu.....
Reklama
 

majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: Zadní světla

Příspěvek od majco »

Acer.007 píše:Čus Punťáci, mám jeden dotaz....jak se na Puntu II sundavají zadní světla....pořád na to nemůžu přijít....ne, že by s nima něco bylo, ale v celým autě, a to i v kufru jsem sundaval všechny plasty, protože jdou do laku a v budoucnu bych rád pořídil zadní světla čirý, tak bych rád věděl, jak je pak sundám....nenašel jsem nikde žádnej šroub ani imbus....díky za radu.....
:lol: :lol: kukni návod :lol: :lol:
Néé
V náradí máš taký plastový nadstavec z jednej strany šesťhran a z druhej je to taká protišmiková uprava naprieč z dierkou a demontuje sa to zo strany interieru v zadnom stlpiku máš hore elipovú záslepku ktorú skrutkovačom odeláš a podom tým nadstavcom vyskrutkuješ takú velkú plechovú maticu a postup je podobný aj dove v kufri auta len tam nie je tá záslepka. :wink:
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Uživatelský avatar
SHANE54
Znalec
Příspěvky: 823
Registrován: 15 čer 2007, 08:42
Bydliště: Lučenec, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHANE54 »

v tejto suvislosti mi vyskakuje jeden problem: uz som to robil x-krat, ale naposledy sa mi nepodariol poriadne zasadit svetlo a stale sa kyve a nesedi dobre. uz som to viackrat skusal ale stale nesadne... stalo sa to niekomu? :roll:
Obrázek
Obrázek
stilo-multiwagon-JTD-dynamic
spominame: Punto MK1 1.2 SX 3D, Punto MK2a 1.2 SX 5D
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

SHANE54 píše:v tejto suvislosti mi vyskakuje jeden problem: uz som to robil x-krat, ale naposledy sa mi nepodariol poriadne zasadit svetlo a stale sa kyve a nesedi dobre. uz som to viackrat skusal ale stale nesadne... stalo sa to niekomu? :roll:
No tak to sa mi este nestalo vždy to sadne ako riť na šerbel :lol: skús či si nepricvikol kábel :wink:
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Majco na MK2 sa kyvaju trochu tie svetla. Nieje to robene tak ako pri MK1. Tam to svetlo vazne sadne, pri MK2 sa s tym treba trosku viac pohrat :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Acer.007
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 30 srp 2007, 21:59
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Acer.007 »

tak díky za návod...v sobotu to zkusím pořešit..... :wink:
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

Arrow79 píše:Majco na MK2 sa kyvaju trochu tie svetla. Nieje to robene tak ako pri MK1. Tam to svetlo vazne sadne, pri MK2 sa s tym treba trosku viac pohrat :)
Mal som Mk2 2001 a musela isť z domu potreboval som prachy tak preto mám teraz MK1 Puntu som ostal verný :wink: a dalšie bude Grande :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

No tak kua ako potom mozes napisat, ze sadne jak rit na serbel, ked nesadne :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Punto MK2 1.2 8V ELX
Uživatelský avatar
SHANE54
Znalec
Příspěvky: 823
Registrován: 15 čer 2007, 08:42
Bydliště: Lučenec, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHANE54 »

vsak ta plecharina je na tom punte tak porobena, ze skoro nic nesedi...
musim sa s tym ete vyzabavat uz asi po 5x.
Obrázek
Obrázek
stilo-multiwagon-JTD-dynamic
spominame: Punto MK1 1.2 SX 3D, Punto MK2a 1.2 SX 5D
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

No jo hoši fajn :lol:
Mne to sadlo vždy na mk2 som to zhodill dva krát a na mk1 raz a no problemo a ani jedno auto nebolo búrané tak fakt neviem . Hoši chce to více praxe :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
rokki
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 13 led 2008, 14:47

Příspěvek od rokki »

kdyz uz ste u debaty kolem svetel, resil nekdo na mk1 kdyz mu spadla matka dolů někam? mě jedna jo a nenašel sem ji už
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

rokki píše:kdyz uz ste u debaty kolem svetel, resil nekdo na mk1 kdyz mu spadla matka dolů někam? mě jedna jo a nenašel sem ji už
No to hej jedine pripevniť na tvrdej drát magnet a vsunúť ho do dutiny tam kde ti t spadlo :roll:
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
fajnparty
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 01 čer 2007, 17:36
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

zapadlá matka

Příspěvek od fajnparty »

rokki píše:kdyz uz ste u debaty kolem svetel, resil nekdo na mk1 kdyz mu spadla matka dolů někam? mě jedna jo a nenašel sem ji už

aaaa, tak přesně tohle se mi stalo necelý měsíc po tom, co jsem zbrusu nové Punto dovezl domů. Nechal jsem šroub vyrobit od kámoše, ale původní dost dlouhou dobu lítat v zatáčkách někde po blatníku. Pak se asi někde zasekl a tam je dodnes.

Je to dost blbě vymyšlený způsob, protože si myslím, že se to stane více lidem.
---- FIAT PUNTO r.v. 1999 ----
1,1; -40/-30; xenony, zadní čirá optika, audio Pioneer; výfuk Laityng, 195x45/15.
Uživatelský avatar
proch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 06 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Brandys n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od proch »

Zdravím, nevíte někdo kde seženu ty dvě záslepky do interiéru které krejou díry na demontáž zadních světel. Koupil jsem Punťu už bez nich a nechce se mě něco "vyrábět" Dík za reakce...
Stilo JTD 85kW, 2005,115@?, Cruise control, XcarLink mp3, dual clima, LLumar black, parking assist, EGR off, cat off...

_______________________________
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

proch píše:Zdravím, nevíte někdo kde seženu ty dvě záslepky do interiéru které krejou díry na demontáž zadních světel. Koupil jsem Punťu už bez nich a nechce se mě něco "vyrábět" Dík za reakce...
Na vrakáči alebo v origoš Fiate nikde inde :wink:
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“