Vibrace Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85 kW

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Martin Frejlach
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 25 led 2008, 19:20
Bydliště: České Budějovice

Vibrace Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85 kW

Příspěvek od Martin Frejlach »

Ahojec lidi,
setrvačník a spojka vyměněny za nové (nakonec jsem to koupil přes Intercars Budějovice - byli vstřícní, rychlí - do druhého dne). Závada, tzn. vibrace - nejsilnější při volnoběhu, kdy drnčí celý interiér, kapota, volant aj., jemné brnění při jízdě - šimrá Vás z toho všude - trvá dál, nezměnilo se vůbec nic. Tak mám náhradní spojku a setrvák - kdybyste měli někdo zájem.
Něco je špatně a netuším co. Předem děkuju za osobní zkušenosti - martin.frejlach@seznam.cz
Snad to brzy odhalím.
Mates
Reklama
 

milan333
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 01 říj 2006, 04:06
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od milan333 »

Pročti si tohle:
http://www.gabriel-net.de/forum/showthr ... 859&page=2
Snad ti to trochu pomůže.
Stilo 115 JTD 5dv
Stilo 115 JTD 3dv
Martin Frejlach
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 25 led 2008, 19:20
Bydliště: České Budějovice

Vibrace Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85 kW

Příspěvek od Martin Frejlach »

Tak stručně: jednoho dne začalo auto vibrovat, i při stání a volnoběhu. Nově udělány rozvody, spojka, setrvačník, řemenice klikové hřídele. Vibruje to dál...Z rad, které jsem slyšel, už zbývají jen silentbloky. Ty kontrolovali 2x v různých servisech a shodli se, že jsou v pohodě (o ztvrdlých silentblocích mi nepište, tvrdnutí je postupné a tohle začlo najednou...)
Celkové náklady zatím kolem 30000 Kč. Zatím ahoj a dejte pozor na zaručené tipy na odstranění určitých netypických projevů Vašeho auta. Pravda může být zcela jinde. A kdo vlastně spolehlivě zjistí, kde...
Odpovědět

Zpět na „Stilo“